Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Barták: Vzdělání ve firmě

Učebnice/Odborná literatura

Jan Barták: Vzdělání ve firmě

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace prof. PhDr. Jana Bartáka, DrSc logicky navazuje na jeho předcházející publikace, zejména na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v proudu změn. Text implicitně vychází z poznatků amerických tvůrců manažerské koncepce Balanced Scorecard a autorů „Alignment – systémové vyladění ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vzdělání ve firmě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Barták: Vzdělání ve firmě koupíte i tady

Specifikace Jan Barták: Vzdělání ve firmě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Autor rozebírá možnosti a meze komunikačních strategií i konkrétních metod, technik a forem práce s dospělými. Nabízí poznatky i praktické zkušenosti z oblasti komunikace znalostí, ve vazbě na inovačn ... a dál?

Produkt Jan Barták: Vzdělání ve firmě

Jan Barták: Vzdělání ve firmě - parametry

Název produktu: Jan Barták: Vzdělání ve firmě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace prof. PhDr. Jana Bartáka, DrSc logicky navazuje na jeho předcházející publikace, zejména na vzdělávání a rozvoj zaměstnanců v proudu změn.

Text implicitně vychází z poznatků amerických tvůrců manažerské koncepce Balanced Scorecard a autorů „Alignment – systémové vyladění organizace“ Roberta S. Kaplana a Davida P. Nortona. Především z již dostatečně prokázaného tvrzení, že koordinované řízení systémového celku má předpoklady být účinnější, než diferencované řízení jeho jednotlivých částí.

Subsystém růstu a učení autor pojímá systémově a integrovaně. Jádro jeho integrovaného přístupu spočívá v duchovním potenciálu, který tvoří firemní vize, poslání, hodnoty a symboly firmy, její organizační kultura a styl života.

Tento duchovní potenciál nachází oporu v potenciálu mentálním, emočním a procesním. Mentální potenciál tvoří podniková strategie v podmínkách změn, opírající se o důkladnou znalost výchozího stavu (personální a organizační audit), diagnostiku potenciálových a výkonových charakteristik zaměstnanců a reálné zmapování možností změny ve vztahu k cílům organizace. Emoční potenciál závisí na způsobu vedení, stimulování a zejména motivování zaměstnanců, na stupni jejich sounáležitosti s firemními cíli. Procesní potenciál je vyjádřen procesním řízením aktivit směřujících ke vzdělávání a rozvoji zaměstnanců a manažerů.

Autor rozebírá možnosti a meze komunikačních strategií i konkrétních metod, technik a forem práce s dospělými. Nabízí poznatky i praktické zkušenosti z oblasti komunikace znalostí, ve vazbě na inovační záměry firmy cíleně orientované na růst komplexnosti a přidané hodnoty produktů a na jejich úspěšné uplatnění na trhu.

Významnou pozornost autor věnuje nejen vzdělávaným, ale i manažerům, lektorům - vzdělavatelům dospělých, a to jednak z hlediska andragogiky, vzdělávání dospělých, sociální a pedagogické psychologie, ale zároveň i s oporou v praktických poznatcích a zkušenostech, kterých sám za půl století aktivního působení v podobných rolích nabyl.

Orientaci čtenáře v publikaci usnadňuje slovníček základních pojmů. Vzdělávání ve firmě - Jan Barták. - Jak vzdělávat dospělé, jak je vést, aby firma byla konkurenceschopná a prospívala? - Může a dokáže vedení firmy motivovat své lidi k tvořivému využívání znalostí a dovedností? - Co je to učící se "organizace"? - Jak se neztratit v proudu závratných změn v lidské společnosti 21. století! Autor poutavým způsobem ukazuje, jak komunikovat, vést lidi ke vzdělávaní a celoživotnímu učení se, jak projektovat vzdělávání nejen ve velkých a bohatých firmách, ale také v těch středních a malých. Vzdělávání ve firmě - Jan Barták od nakladatelství Alfa v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.