Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy

Učebnice/Odborná literatura

Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Suverénní fondy - Jan Ander;Petr Teplý. Publikace se snaží poskytnout čtenáři informace o suverénních fondech (Sovereign Wealth Funds, SWF) jako rostoucím fenoménu na globálním finančním trhu včetně makroekonomických i mikroekonomických souvislostí. Analyzuje vznik, vývoj a současnou i budoucí úlohu SWF, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy koupíte i tady

Specifikace Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 102 Kč

Publikace se snaží poskytnout čtenáři informace o suverénních fondech (Sovereign Wealth Funds, SWF) jako rostoucím fenoménu na globálním finančním trhu včetně makroekonomických i mikroekonomických sou ... a dál?

Produkt Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy

Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy - parametry

Název produktu: Jan Ander, Petr Teplý: Suverénní fondy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 102 Kč
Maximální cena: 150 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Suverénní fondy - Jan Ander;Petr Teplý. Publikace se snaží poskytnout čtenáři informace o suverénních fondech (Sovereign Wealth Funds, SWF) jako rostoucím fenoménu na globálním finančním trhu včetně makroekonomických i mikroekonomických souvislostí. Analyzuje vznik, vývoj a současnou i budoucí úlohu SWF, zároveň diskutuje relevantní základní pojmy v této oblasti, neboť problematika SWF není v české literatuře de facto vůbec pokryta. Publikace je rozdělena do čtyř základních kapitol. V první kapitole se zaměřujeme na kvalitativní stránku SWF, uvádíme zde přehled literatury a vysvětlujeme základní pojmy. Druhá kapitola se zabývá kvantitativní stránkou SWF a je v ní analyzován vývoj těchto fondů v posledních letech, a to včetně jejich vlivů na ekonomiku. Ve třetí kapitole se zabývá teoretickou otázkou resp. možností vzniku SWF v České republice. Čtvrtá kapitola shrnuje předcházející text a prezentuje hlavní závěry a doporučení, k nimž autoři dospívají. Publikace: Suverénní fondy - Jan Ander;Petr Teplý.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.