Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie

Knihy naučná literatura

James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie

Hodnocení: 1x
  • 4

Velká kniha stylů portrétní fotografie - Peter Travers, James Cheadle. Kuchařka profesionálních portrétních stylů. Portrétní fotografie je jedním z nejrozšířenějších, ale také obtížných žánrů. Na kvalitu portrétu, na vystižení charakteristických rysů portrétovaného, ale přitom na podání, které by mělo být přiměřeně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Velká kniha stylů portr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie koupíte i tady

Specifikace James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 281 Kč

Kuchařka profesionálních portrétních stylů. Autoři uvádějí různé druhy a styly portrétu – od hollywoodské klasiky přes focení historického portrétu až po akční portrét rockové hvězdy. ... a dál?

Produkt James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie

James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie - parametry

Název produktu: James Cheadle, Peter Travers: Velká kniha stylů portrétní fotografie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 281 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velká kniha stylů portrétní fotografie - Peter Travers, James Cheadle. Kuchařka profesionálních portrétních stylů. Portrétní fotografie je jedním z nejrozšířenějších, ale také obtížných žánrů. Na kvalitu portrétu, na vystižení charakteristických rysů portrétovaného, ale přitom na podání, které by mělo být přiměřeně lichotivé je kladen velký důraz. Začínající fotografové tak stojí před obtížným problémem: na jedné straně dokonale zvládnout techniku samotného fotografování, současně zvolit a udržet portrétovanou osobu v póze, která je zajímavá nebo pro portrétovaného charakteristická nebo typická, a navíc musí dokázat využít dostupné světlo nebo nasvítit model tak, aby vznikl působivý portrét. Tato kniha byla napsána právě proto, aby fotografům pomohla tyto problémy vyřešit. Uvádí celkem 60 portrétů se všemi potřebnými informacemi: od technických údajů s uvedením fotoaparátu, nastavení expozice, použitého osvětlení nebo pomůcek a rekvizit přes volbu lokace až po způsob komunikace s modelem a volbu stylu portrétu. Autoři uvádějí různé druhy a styly portrétu – od hollywoodské klasiky (jako je třeba Samuel L. Jackson) přes focení historického portrétu až po akční portrét rockové hvězdy – se všemi potřebnými detaily a schématy rozmístění a použití světel a nejrůznějších pomůcek, aby se čtenář mohl nechat inspirovat a vyzkoušet kterýkoli ze stylů při vlastním focení. Ukázky zahrnují jak fotografii s využitím pouze přirozeného slunečního světla, tak i práci ve studiu, ale také použití studiové techniky v exteriéru. Zjistíte, že na vytvoření zajímavého portrétu postačí třeba jenom jedno světlo nebo odrazná deska. Současně ale autoři upozorňují na to, jak plánovat a zvažovat nákup kvalitní fotografické techniky, která stojí na počátku cesty ke kvalitní portrétní fotografii. Kniha je doplněna i ukázkami základních postprodukčních úprav snímků. Velká kniha stylů portrétní fotografie - Peter Travers, James Cheadle od nakladatelství Zoner Press v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Velká kniha stylů portrétního fotografa je poměrně obsažnou kuchařkou portrétní fotografie. Hlavní, nejrozsáhlejší část knihy je zaměřena na profesionální portrétní techniky, různé styly a žánry, které zahrnují vše od fotografií pro časopisy a reklamu přes modelingové focení až po streetový vzhled nebo klasické pózy. Čtenáři jsou představeny všechny ingrediencem které jsou k pořízení takových fotografií zapotřebí. Schémata rozmístění studiového vybavení, informace o expozici, použité ohnisko a osvětlení, to vše je samozřejmostí.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.