Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata

Učebnice/Odborná literatura

Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata

Hodnocení: 1x
  • 4

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace, s ohledem na změny, kterými obor prošel od vydání posledních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809
skladem

Jaké má kniha
Foniatrie – Hlas
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata koupíte i tady

Specifikace Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 473 Kč

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout sou ... a dál?

Produkt Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata

Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata - parametry

Název produktu: Jakub Dršata: Foniatrie - Hlas + CD - Jakub Dršata
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 473 Kč
Maximální cena: 744 Kč
Ušetríte až: 271 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předkládaná kniha je koncipována jako první díl trilogie Hlas – Sluch – Řeč, která si klade za cíl obsáhnout celou šíři současné koncepce oboru foniatrie. Záměrem autorského kolektivu bylo shrnout současné znalosti z oblasti poruchy komunikace, s ohledem na změny, kterými obor prošel od vydání posledních učebnic.Kniha je uspořádána podle běžných zvyklostí na obecnou část (anatomie, fyziologie, vyšetření a obecné zásady léčby), ve speciální části jsme se drželi konvenčního dělení hlasových poruch na organické a funkční. Záměřem autorů bylo obohatit obzor čtenářů z řad lékařů o nové vztahy oboru foniatrie, především k hlasové pedagogice, operačním postupům a profesní medicíně. Jsme proto velmi rádi, že pozvání ke knize přijali odborníci z řady foniatrických pracovišť i dalších odborností z České i Slovenské republiky. Protože většina textu pochází od autorů českých, bylo rozhodnuto pro zachování formální kontinuity přeložit slovenské příspěvky do českého jazyka. Nebylo zcela jednoduché formálně i obsahově sjednotit text od mnoha přispěvovatelů a konečné dílo je tedy názorovou syntézou. Doufáme, že výsledek odpovídá naší upřímné snaze vytvořit srozumitelnou a moderní učebnici, a věříme, že si kniha najde své čtenáře.Obsah:I HLAS A JEHO VÝZNAMII KLINICKÁ ANATOMIE A FYZIOLOGIE HLASOTVORNÉHO ÚSTROJÍIII VYŠETŘENÍ HLASUIV LÉČBA HLASOVÝCH PORUCHV ORGANICKÉ PORUCHY HLASU7VI FUNKČNÍ PORUCHY HLASU (FUNKČNÍ DYSFONIE)VII ONEMOCNĚNÍ HLASU SPOJENÁ S PROFESÍ A UMĚLECKÝM PROJEVEMVIII OŠETŘOVATELSTVÍ VE FONIATRIIIX POUČENÍ PRO PRAXI Autor: Miroslav Tedla a kolektivFormát: pevná bez přebalu matnáRozměr: 152 x 217 x 28 mmPočet stran: 320Vydáno: 2010 Autor knihy Jakub Dršala, Radovan Havlík, kolektív autorov, Vydavatelstvo Tobiáš, Kniha + DVD Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.