Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jak změříte svůj život?

Knihy naučná literatura

Jak změříte svůj život?

Hodnocení: 1x
 • 4

„Kniha shrnuje nejlepší Christensenovy rady jak dosáhnout úspěchů, aniž by to narušilo osobní život... Provokativní, leč uklidňující: Peter Drucker kombinovaný s Mitchem Albomem.“ – Bloomberg Businessweek Jste si jistí, že budete ve své profesi úspěšní a spokojení? Že budete šťastní ve svých vztazích s partnerem, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak změříte svůj život?
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jak změříte svůj život?

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 212 Kč

Jste si jistí, že budete ve své profesi úspěšní a spokojení? Že budete šťastní ve svých vztazích s partnerem, dětmi, rodinou i blízkými přáteli? Autoři nabízejí způsob, jak lze pomocí různých teorií fungujících v obchodní sféře objasnit události v soukromých životech. A také jak můžete díky těmto poznatkům své životy zlepšit. Přistupte k této knize jako k návodu pro svou budoucnost. Publikace pomohla již mnoha lidem a stala se v krátké době světovým bestsellerem. ... a dál?

Produkt Jak změříte svůj život?

Jak změříte svůj život? - parametry

Název produktu: Jak změříte svůj život?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 212 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • „Kniha shrnuje nejlepší Christensenovy rady jak dosáhnout úspěchů, aniž by to narušilo osobní život... Provokativní, leč uklidňující: Peter Drucker kombinovaný s Mitchem Albomem.“ – Bloomberg Businessweek Jste si jistí, že budete ve své profesi úspěšní a spokojení? Že budete šťastní ve svých vztazích s partnerem, dětmi, rodinou i blízkými přáteli? Autoři této knihy nabízejí způsob, jak lze pomocí různých teorií fungujících v obchodní sféře objasnit události v soukromých životech. A také jak můžete díky těmto poznatkům své životy zlepšit. Co se v knize dozvíte?
 • Místo honby za penězi raději hledejte práci, která vás bude bavit, bude mít pro vás smysl a naučíte se v ní něco nového.
 • Zkoumejte možnosti svého kariérního růstu a současně si ponechejte volný prostor pro život.
 • Buďte sami k sobě upřímní, ačkoli se to může zdát těžké.
 • Udělejte si čas na rodinu a přátele. Když se v rodině objeví problémy, bývá už na řešení často pozdě. Pokud o tyto vztahy nebudete pečovat, nezůstane vám nikdo, kdo vás podpoří, až to budete potřebovat.
 • Někdy musíte potlačit vlastní touhy a pomáhat těm, na nichž vám záleží.
 • Buďte nablízku svým dětem ve chvílích, kdy se potýkají s výzvami. Pomůžete jim tak utvářet jejich priority a způsob života.
 • Rozhodněte se, co je pro vás důležité. A už navždy se toho držte. Přistupte k této knize jako k návodu pro vaši budoucnost. Situace, o kterých se zde dočtete, vám pomohou porozumět důležitým rozhodnutím, jež přinášejí štěstí a úspěch do vašeho života. Tato kniha zaujala již mnoho čtenářů a stala se v krátké době světovým bestsellerem. Clayton M. Christensen je profesorem na Harvard Business School, autorem několika knižních bestsellerů (například The Innovators’s Dilemma) a populárních článků a spoluzakladatel čtyř společností. V roce 2011 byl v žebříčku Thinkers 50 označen jako celosvětově nejvlivnější myslitel v oblasti byznysu. James Allworth je absolventem Harvard Business School a Australian National University. Dříve pracoval ve společnostech Booz & Company a Apple. Karen Dillonová byla do roku 2011 redaktorkou Harvard Business Review. Vystudovala Cornell University a žurnalistiku na americké Northwestern University. V roce 2011 byla organizací Ashoka označena za jednu z celosvětově nejvlivnějších a nejinspirativnějších žen. Autor : Clayton Christensen, James Allworth, Karen Dillon, Jak si můžete být jistí, že budete ve své profesi úspěšní a spokojení? Že vaše vztahy s partnerem,

dětmi, rodinou i blízkými přáteli vás učiní šťastnými? Že žijete bezúhonný život? Může

se zdát, že se jedná o jednoduché otázky, ale mnoho lidí si je nikdy nepoloží. V této knize

autor předkládá zajímavou myšlenku, jak můžeme pomocí analytických teorií fungujících

v obchodní sféře objasnit události v našich soukromých životech. A také jak můžeme díky

těmto poznatkům své životy zlepšit.Druh sortimentu : Kniha, Jak změříte svůj život?, Jazyk : Čeština, Počet stran : 184


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.