Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci

Knihy naučná literatura

Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci

Hodnocení: 1x
  • 4

Chtíč po svobodě - první roky po sametové revoluci – Lust for Freedom - The First Years after the Velvet Revolution - Pavel Hroch, Jáchym Topol. Fotografie Pavla Hrocha a esej Jáchyma Topola zaznamenávají divoká léta po sametové revoluci v Praze, vzrušené období oslav nově nabyté svobody o pádu komunistického režimu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Chtíč po svobodě - prvn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci koupíte i tady

Specifikace Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 296 Kč

Fotografie Pavla Hrocha a esej Jáchyma Topola zaznamenávají divoká léta po sametové revoluci v Praze, vzrušené období oslav nově nabyté svobody o pádu komunistického režimu v Československu. ... a dál?

Produkt Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci

Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci - parametry

Název produktu: Jáchym Topol, Pavel Hroch: Chtíč po svobodě - první kroky po sametové revoluci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 296 Kč
Maximální cena: 450 Kč
Ušetríte až: 154 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Chtíč po svobodě - první roky po sametové revoluci – Lust for Freedom - The First Years after the Velvet Revolution - Pavel Hroch, Jáchym Topol. Fotografie Pavla Hrocha a esej Jáchyma Topola zaznamenávají divoká léta po sametové revoluci v Praze, vzrušené období oslav nově nabyté svobody o pádu komunistického režimu v Československu. Emoce se z intimní zóny vnitřního exilu obyvatel dostaly na ulici, společně s mnoha potlačovanými tématy i recidivisty propuštěnými po prezidentské amnestii. Zmatek se mísí s radostí, chutí dělat vše, co se dřív nesmělo, bez řádu a pravidel, a jen s abstraktními a idealizovanými cíli. Pandánem souboru fotografií z porevoluční Prahy jsou snímky z demonstrací v Západním Berlíně, kde levicoví radikálové pod vlajkou Mao Ce-tunga spílají kapitalismu, a fotografie z protivládních demonstrací volajících po starých pořádcích v Moskvě. To vše byla střední a východní Evropa raných devadesátých let, plná euforie, iluzí a paradoxů. The photographs of Pavel Hroch and Jáchym Topol’s essay record the wild years following the Velvet Revolution in Prague, an exciting time of celebrating the newfound freedom after the fall of the communist regime in Czechoslovakia. The emotions of the country’s inhabitants flowed out onto the streets from more personal zones, along with many other previously suppressed subjects – and also the many repeat offenders released by the president’s amnesty. Confusion was mixed with joy and with a desire to do everything that had been previously forbidden, with no order or rules and with no more than abstract and idealized objectives. A counterpart to Hroch’s photographs from post-revolution Prague are his pictures from demonstrations in West Berlin, where left-wing radicals spit on capitalism under the banner of Mao Zedong, and also his pictures from Moscow, where anti-government protesters were calling for a return to the old order. All this was Central and Eastern Europe in the early 1990s – a place full of euphoria, illusions, and paradoxes. Chtíč po svobodě - první roky po sametové revoluci – Lust for Freedom - The First Years after the Velvet Revolution - Pavel Hroch, Jáchym Topol od nakladatelství KANT v kategorii Historie a military | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.