Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie

Učebnice/Odborná literatura

J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie

Hodnocení: 1x
  • 4

Text i obrazová část učebnice obsahují zásady a pravidla kreslení ve strojírenství a příbuzných oborech. Pořadí i zpracování kapitol odpovídá učební osnově předmětu Technické kreslení pro střední průmyslové školy. Úvod je věnován orientaci čtenáře v uspořádání národních i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie koupíte i tady

Specifikace J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Text i obrazová část učebnice obsahují zásady a pravidla kreslení ve strojírenství a příbuzných oborech. Pořadí i zpracování kapitol odpovídá učební osnově předmětu Technické kreslení pro střední průmyslové školy. Úvod je věnován orientaci čtenáře v uspořádání národních i mezinárodních norem EN a ISO s ohledem na jejich aplikaci při vytváření technické dokumentace. Čtenář je seznámen s výběrem a používáním kreslicích pomůcek, prováděním geometrických konstrukcí a jejich » ... a dál?

Produkt J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie

J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie - parametry

Název produktu: J. Švercl: Technické kreslení a deskriptivní geometrie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 365 Kč
Ušetríte až: 121 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Text i obrazová část učebnice obsahují zásady a pravidla kreslení ve strojírenství a příbuzných oborech. Pořadí i zpracování kapitol odpovídá učební osnově předmětu Technické kreslení pro střední průmyslové školy.

Úvod je věnován orientaci čtenáře v uspořádání národních i mezinárodních norem EN a ISO s ohledem na jejich aplikaci při vytváření technické dokumentace. Čtenář je seznámen s výběrem a používáním kreslicích pomůcek, prováděním geometrických konstrukcí a jejich využitím, s kreslením náčrtů a zásadami technického zobrazování. Na tyto zásady navazuje způsob udávání rozměrů na výkresech, předepisování jejich přesnosti, tvaru a polohy i jakosti povrchu strojních součástí.

Získané znalosti jsou využívány a rozvinuty v kapitole věnované kreslení strojních součástí a spojů a při provádění výrobních výkresů.

V druhé části učebnice je zpracována učební osnova předmětu určená deskriptivní geometrii. Je členěna na pravoúhlé promítání na dvě k sobě kolmé průmětny, sestrojování sítí těles a řešení jejich průniků. Text doplňuje výběr rovinných křivek se zaměřením na technické aplikace ozubených kol, mechanismů a jejich trajektorií. Deskriptivní geometrii uzavírá kapitola věnovaná řešení úloh v prostorových zobrazeních. Učivo je zpracováno podle platných pravidel a zásad technického kreslení zakotvených v ČSN a převzatých normách EN a ISO. Text je doplněn řešenými příklady a úlohami na procvičení a ověření znalostí.

Učebnice je určena žákům středních odborných škol, vysokých škol technického zaměření i technickou praxi. Rozsah 344 stran. V4. "Technické kreslení a deskriptivní geometrie pro školu a praxi" Josef ŠverclUčebnice Jedná se o použitou učebnici. Obálka je opotřebovaná, především rohy. Uvnitř je kniha ve velmi dobrém stavu!!!! Technické kreslení SCIENTIA - pro školu a veřejnost - Scientia - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 344 str. - IS Autor : J. Švercl, Druh sortimentu : Kniha, Technické kreslení a deskriptivní geometrie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 344


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.