Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování

Knihy

J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování

Hodnocení: 0x
  • 4

Je to buřičská teze že se u jednotlivých lidských ras vyvinuly odlišné reprodukční strategie, s jejichž pomocí se rasy vypořádaly s různým prostředím, a že tyto strategie vedly k fyzickým rozdílnostem ve velikosti mozku, tudíž i k rozdílům v inteligenci. Lidské bytosti, které se vyvinuly v teplém, avšak nanejvýš ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Lidské rasy, evoluce a ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 210 Kč

Tato brilantní kniha je nejpůsobivější teoreticky založenou studií psychologických a behaviorálních rozdílů mezi hlavními rasovými skupinami.

... a dál?

Produkt J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování

J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování - parametry

Název produktu: J. Philippe Rushton: Lidské rasy, evoluce a chování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 210 Kč
Maximální cena: 235 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Je to buřičská teze že se u jednotlivých lidských ras vyvinuly odlišné reprodukční strategie, s jejichž pomocí se rasy vypořádaly s různým prostředím, a že tyto strategie vedly k fyzickým rozdílnostem ve velikosti mozku, tudíž i k rozdílům v inteligenci. Lidské bytosti, které se vyvinuly v teplém, avšak nanejvýš nepředvídatelném podnebí Afriky, přijaly za svou strategii početné reprodukce, zatímco lidské bytosti, které se přesunuly do nehostinně chladného podnebí Evropy a severní Asie, přijaly za své plození menšího počtu dětí, o něž však více pečují. Malcolm W. Browne, New York Times Book Review Kniha popisuje stovky studií provedených po celém světě, které ukazují neměnné schéma rozdílů lidských ras v takových charakteristikách, jako je inteligence, velikost mozku, velikost pohlavních orgánů, síla pohlavního nutkání, reprodukční potence, pracovitost, společenskost a dodržování pravidel. V každé z těchto proměnných jsou skupiny seřazeny následovně: orientálci, běloši, černoši. Mark Snyderman, National Review Tato brilantní kniha je nejpůsobivější teoreticky založenou studií psychologických a behaviorálních rozdílů mezi hlavními rasovými skupinami, na jakou jsem kdy ve světové literatuře na toto téma narazil. Arthur R. Jensen, Kalifornská univerzita, Berkeley Profesor Rushton je široce známý a uznávaný pro mimořádnou kombinaci pečlivé a originální práce Jen málo lidí znalých problémů spjatých s lidskými rasami si může dovolit ignorovat tuto zásobárnu výtečně utříděných informací, které jsou základem pozoruhodné syntézy. Hans J. Eysenck, University of London Existuje­li nějaká spravedlnost, měl by dostat Nobelovu cenu. Richard Lynn, Spectator (z pohledu životní strategie)


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.