MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Knihy pro děti a mládež

J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Hodnocení: 19x
  • 3.78947
EAN: 9788000012520

Harry je vděčný žáček a nemůže se dočkat začátku školního roku. Po příjezdu do Bradavic ovšem cítí stísněnou atmosféru. Na svobodu se dostal vězeň z Azkabanu – mimořádně nebezpečný vrah Sirius Black. Říká se o něm, že je nástupce lorda Voldemorta. Jeho stopy vedou přímo do Bradavic. Strážce z Azkabanu navíc dosvědčí, že vrah ze spaní pronesl zlověstnou větu "ON je v Bradavicích." Harryho nemine další velké dobrodružství. A vás čeká kultovní kniha J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.90625
skladem

Jaké má kniha
Harry Potter a vězeň z ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Specifikace J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 289 Kč

Třetí kniha ze série J. K. Rowlingové vypráví příběh, nu, řekněme temnější, dospělejší a delší, v porovnání s Tajemnou komnatou nebo Kamenem mudrců. Tomu napovídá i rozsah 384 stran, který někteří (domnívám se, že mylně) pokládají za pro mladší čtenáře nestravitený. Pokud jde o příběh, ten je již tradičně správně zamotaný, tajemný a hlavně se opět nevyvine tak, jak byste od začátku čekali, což se vlastně dá čekat, takže ke čtení přistupujete s jistotou, že vás kniha něčím nutně překvapí. A taky že ano. Celý příběh » ... a dál?

Produkt J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu - parametry

Název produktu: J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 289 Kč
Maximální cena: 312 Kč
Ušetríte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.79 bodů z 5
Počet hodnocení: 19 x
Hodnocení:
  • 3.78947
Podrobný popis:

Třetí kniha ze série J. K. Rowlingové vypráví příběh, nu, řekněme temnější, dospělejší a delší, v porovnání s Tajemnou komnatou nebo Kamenem mudrců. Tomu napovídá i rozsah 384 stran, který někteří (domnívám se, že mylně) pokládají za pro mladší čtenáře nestravitený. Pokud jde o příběh, ten je již tradičně správně zamotaný, tajemný a hlavně se opět nevyvine tak, jak byste od začátku čekali, což se vlastně dá čekat, takže ke čtení přistupujete s jistotou, že vás kniha něčím nutně překvapí. A taky že ano. Celý příběh se točí okolo uprchlého, dosti nebezpečného zločince Siriuse Blacka, který se očividně snaží zlikvidovat Harryho. Ale jak už to tak bývá, nikdo není tím, čím se na první pohled zdá být a tak se, zejména na konci knihy, setkáte s vcelku překvapivými proměnami. Změna identit však není jediné, co dělá knihu zajímavou. Úžasné jsou postupy, které jsou v knížce užity, a způsobují to, že vás nutí přemýšlet a přehodnocovat svá stanoviska. Není to jen příběh samotný a jeho interpretace, kterého

si na knize cením, nýbrž jeho neprvoplánovost - myšlenka, která člověka dokáže oslovit, když má chuť ji za příběhem hledat.

Harry Potter a Vězeň z Azkabanu - Joanne K. Rowlingová Třetí rok v Bradavicích. Harry se nemohl dočkat začátku školního roku, když ale přijede do Bradavic, panuje tam napjatá atmosféra a strach. Proč? Na svobodu uprchl vězeň z Azkabanu, nebezpečný vrah Sirius Black - prý nástupce lorda Voldemorta, Pána zla. A stopa vede - kam jinam, než do školy v Bradavicích. Proto je na obranu povolán strážce Azkabanu, který slyšel Siriuse Blacka mluvit ze spaní. Říkal: "ON je v Bradavicích." Harry je v nebezpečí a neochrání ho ani zdi bradavické školy, ani jeho přátelé. Zrádce se může skrývat přímo ve škole…. 1. díl - Harry Potter a Kámen mudrců 2. díl – Harry Potter a Tajemná komnata 3. díl - Harry Potter a Vězeň z Azkabanu 4. díl - Harry Potter a Ohnivý pohár 5. díl - Harry Potter a Fénixův řád 6. díl - Harry Potter a princ dvojí krve 7. díl - Harry Potter a relikvie smrti z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Albatros Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Třetí kniha fantasy románu o mladém čaroději Harry Potterovi.

Harry se svými věrnými přáteli Hermionou a Ronem přijíždí po prázdninách opět do Bradavic. Nový školní rok začíná v podivné atmosféře, kdy mladí čarodějové zjišťují, že z Azkabanského vězení uprchnul vězeň Sirius Black. Školu ochraňují mozkomorové, strážci z Azkabanu, se kterými se Harry setkává poprvé. Sirius by měl být údajně nástupcem Lorda Voldemorta a ohrozí v průběhu dění Harryho, Hermionu i Rona skrytý za kůží psa, podobně jako Peter Pettigrew, zrádce Harryho rodičů, za kůží Ronovy krysy Prašivky.

Brumbál mladým čarodějům odhaluje, že mohou zachránit více než jeden život.

Autor: J. K. Rowlingová

Vhodné pro děti od 9 let

Počet stran: 392

Jazyk: čeština

Vazba: vázaná s laminovaným potahem


Recenze J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

Přidáno: 19. května 2018

Přidat recenzi pro J. K. Rowling: Harry Potter a vězeň z Azkabanu

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.