Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.)

Učebnice/Odborná literatura

Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.)

Hodnocení: 1x
  • 4

Během časových misí prováděných v rámci projektu Montauk a Phoenix III bylo zjištěno, že za hranicí roku 2012-2015 existuje nepřekročitelná časová bariéra, za níž se nachází pouze dokonalá prázdnota. Podle informací získaných během channelingu je to tím, že naše rodná planeta je součástí umělého hologramu Vesmíru 3D, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.) koupíte i tady

Specifikace Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.)

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 294 Kč

Podle informací získaných během channelingu je to tím, že naše rodná planeta je součástí umělého hologramu Vesmíru 3D, který se má zhroutit po roce 2012, a krátce předtím se má lidstvo páté kalpy přesunout do čtvrté a páté dimenze, kde všechny žabomyší pozemské spory již neexistují, tím méně jakási elitní samozvaná Tajná vláda. To je v podstatě Stvořitelův „Třetí plán“ rozvoje archetypu Adamah Kadmon. Velmi početné starobylé artefakty, stopy a tělesné pozůstatky starých obřích ras, ruiny starých měst s podivnou » ... a dál?

Produkt Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.)

Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.) - parametry

Název produktu: Ivo Wiesner: Do ráje projdeš peklem (1.)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 294 Kč
Maximální cena: 338 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Během časových misí prováděných v rámci projektu Montauk a Phoenix III bylo zjištěno, že za hranicí roku 2012-2015 existuje nepřekročitelná časová bariéra, za níž se nachází pouze dokonalá prázdnota. Podle informací získaných během channelingu je to tím, že naše rodná planeta je součástí umělého hologramu Vesmíru 3D, který se má zhroutit po roce 2012, a krátce předtím se má lidstvo páté kalpy přesunout do čtvrté a páté dimenze, kde všechny žabomyší pozemské spory již neexistují, tím méně jakási elitní samozvaná Tajná vláda. To je v podstatě Stvořitelův „Třetí plán“ rozvoje archetypu Adamah Kadmon. Velmi početné starobylé artefakty, stopy a tělesné pozůstatky starých obřích ras, ruiny starých měst s podivnou architektonikou a „nemístné technické artefakty“ prokazují vcelku jednoznačně, že současné lidstvo není prvním kolonizátorem Země. Jak se zdá, na Zemi existovaly po dobu mnoha milionů let před námi technicky vyspělé rasy, jejichž technologie jsme dodnes v plném rozsahu stále ještě

nepochopili. 2.vydání Ivo Wiesner. Abychom pochopily Pravdu o Bohu, o sobě a o světě ve kterém žijeme, musíme si uvědomit, že mi sami jsme nesmrtelnými bytostmi stvořenými Bohem k jeho duchovnímu obrazu. To je také důvod, proč musíme jako nesmrtelné bytosti přemýšlet, činit rozhodnutí a jednat. Autor knihy Ivo Wiesner, Vydavatelstvo AOS Publishing, , Zep-Tepi, počátek časů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.