Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský

Učebnice/Odborná literatura

Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský

Hodnocení: 1x
  • 4

Podnázev: Kultura, umění a zbožnost na Moravě a ve Slezsku v době vlády prvního Lucemburka Publikace přináší příspěvky předních českých a polských historiků umění a historiků, věnujících se rozličným oblastem umění a kultury v době vlády Jana Lucemburského, s důrazem na oblast Moravy a českého Slezska. Tematickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský koupíte i tady

Specifikace Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 324 Kč

Publikace přináší příspěvky předních českých a polských historiků umění a historiků, věnujících se rozličným oblastem umění a kultury v době vlády Jana Lucemburského, s důrazem na oblast Moravy a českého Slezska. Tematickým východiskem knihy je úspěšná výstava Král, který létal, realizovaná mezi 16. prosincem 2010 a 31. březnem 2011 v Ostravském muzeu. Jednotlivé studie se zaměřují na širší spektrum uměleckých a kulturně historických projevů doby vlády Jana Lucemburského a jejich vlivu na konkrétní region. Studie » ... a dál?

Produkt Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský

Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský - parametry

Název produktu: Ivo Hlobil, Daniela Rywiková: Jan Lucemburský
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 324 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Podnázev: Kultura, umění a zbožnost na Moravě a ve Slezsku v době vlády prvního Lucemburka Publikace přináší příspěvky předních českých a polských historiků umění a historiků, věnujících se rozličným oblastem umění a kultury v době vlády Jana Lucemburského, s důrazem na oblast Moravy a českého Slezska. Tematickým východiskem knihy je úspěšná výstava Král, který létal, realizovaná mezi 16. prosincem 2010 a 31. březnem 2011 v Ostravském muzeu. Jednotlivé studie se zaměřují na širší spektrum uměleckých a kulturně historických projevů doby vlády Jana Lucemburského a jejich vlivu na konkrétní region. Studie jsou v publikaci rozděleny do dvou základních geografických celků – Morava a Slezsko, přičemž město Ostrava představuje autonomní tematický okruh, se zajímavými příspěvky věnujícími se lucemburské architektuře Moravské i Slezské Ostravy nebo archeologickým nálezům ze 14. století v katastru tehdy nevýznamného biskupského města. Samostatný tematický prostor je věnován také reflexi obecnějších souvislostí epochy jako například vztahu dobové zbožnosti a umění nebo fenoménu dvorské kultury.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.