Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen

Knihy naučná literatura

Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen

Hodnocení: 1x
  • 4

Henrik Ibsen. Člověk a maska - Ivo de Figueiredo . Kniha norského historika Iva de Figueireda je nejnovější biografií o životě a díle světoznámého dramatika a básníka Henrika Ibsena. Publikace nabourává zažité mýty a tvrzení týkající se Ibsenova života, které se v průběhu let zažily jako nezvratné pravdy. Henrik ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3

Jaké má kniha
Henrik Ibsen
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen koupíte i tady

Specifikace Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 368 Kč

Kniha norského historika Iva de Figueireda je nejnovější biografií o životě a díle světoznámého dramatika a básníka Henrika Ibsena. Publikace nabourává zažité mýty a tvrzení týkající se Ibsenova život ... a dál?

Produkt Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen

Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen - parametry

Název produktu: Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 368 Kč
Maximální cena: 477 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Henrik Ibsen. Člověk a maska - Ivo de Figueiredo . Kniha norského historika Iva de Figueireda je nejnovější biografií o životě a díle světoznámého dramatika a básníka Henrika Ibsena. Publikace nabourává zažité mýty a tvrzení týkající se Ibsenova života, které se v průběhu let zažily jako nezvratné pravdy. Henrik Ibsen je českému čtenáři znám především jako tzv. zakladatel realistického dramatu, tato monografie ale pohlíží na Ibsenovo dramatické i básnického dílo a jeho život v širším evropském kontextu – autor postupuje chronologicky, zaměřuje se na to, jakým básníkem se Ibsen chtěl stát, z jakého poetického programu vycházel, a jakým básníkem se nakonec stal, jaké podmínky determinovaly jeho dílo, ale především, jak byl jako básník chápán a jaké recepce se jeho dílu dostalo. Český překlad vyplňuje mezeru, která je už delší dobu odborníkům patrná. Kniha Henrik Ibsen. Člověk a maska čtenářům z řad odborníků, studentů teatrologie, ale i široké veřejnosti poskytuje čtivou formou odborné a kvalitní zpracování biografické informace o životě dramatika, jehož dílo je na českých jevištích uváděno s neklesající intenzitou. Henrik Ibsen. Člověk a maska - Ivo de Figueiredo od nakladatelství Karolinum v kategorii Knihy | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Přidat recenzi pro Ivo de Figueiredo: Henrik Ibsen

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.