Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Iveta Oulehlová, Hana Špilková: Archandělé Atlantidy

Knihy

Iveta Oulehlová, Hana Špilková: Archandělé Atlantidy cena od 0 Kč

Iveta Oulehlová, Hana Špilková: Archandělé Atlantidy

Hodnocení: 1x
  • 4

Kopmlet: Rukovět včetně návodu k použití karet + 59 karet archandělů. Karty archandělů: Sada karet archandělů, kteří se k nám navracejí zpět z bájné Atlantidy. Důvodem jejich návratu je pomoc všem lidským bytostem žijícím v dnešní době. Energie archandělů umožní vám všem uvědomit si právé důvody událostí vašeho ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Iveta Oulehlová, Hana Špilková: Archandělé Atlantidy - parametry

Název produktu: Iveta Oulehlová, Hana Špilková: Archandělé Atlantidy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kopmlet: Rukovět včetně návodu k použití karet + 59 karet archandělů. Karty archandělů: Sada karet archandělů, kteří se k nám navracejí zpět z bájné Atlantidy. Důvodem jejich návratu je pomoc všem lidským bytostem žijícím v dnešní době. Energie archandělů umožní vám všem uvědomit si právé důvody událostí vašeho života. Tato dobrodružná cesta poznání vaší duše bude provázena láskyplnou, hýčkající a hojící energií těchto archandělů. V knize naleznete postupy léčení vašeho těla, srdce i duše. Archandělé vám mohou pomoci objasnit a vyčistit karmu, a to jak rodinnou, tak i osobní. Tím do vašeho života vstoupí více lásky a světla a vy už nebudete muset zažívat bolestné situace, neboť to, co se má vaše duše naučit, se vám podaří velice rychle odhalit. Archandělé z Altantidy jsou připraveni vám na vaše zavolání přispěchat na pomoc a obejmou vás s nesmírnou láskou i pochopením. S jejich pomocí smíte pomáhat nejen sobě, ale i svým nejbližším, přátelům, známým, a

dokonce i celé planetě Zemi. Rukověť včetně návodu k použití karet: Knížka doplňující sadu karet archandělů, kteŕí se k nám navracejí z bájné Atlantidy. Jejich posláním je pomáhat všem lidským bytostem na této planeť. V této příručce naleznete postupy léčení vašeho těla, srdce i duše. Naučíte se, jak očišťovat nejen svou karmu, ale i veškeré karmické spojení a svazky. Díky popsaným návodům si nové léčebné postupy jistě rychle osvojíte. Budete se umět chránit před nižšími energiemi a negacemi, léčit sami sebe, ale i jiné lidské bytosti. Knížku můžete zároveň používat i jako orákulum. Záleží jen na vás, jak s informacemi, ktoré vám toto poselství přináší, naložíte. Publikace: Archandělé Atlantidy - 59 karet archandělů a Rukověť - Iveta Oulehlová;Hana Špilková. Tato sada 59 nádherně malovaných karet a příručky je určena na

pomoc všem lidským bytostem kráčejícím cestou duchovního rozvoje a

poznání, nebo i jen tak pro radost. Archandělé vás budou s láskou a

radostí provázet vaším životem a prosvětlí vám každičký den svými

mocnými energiemi. Každou kartou totiž procházejí mocné energie

dvou archandělů, kteří se navracejí z Atlantidy a ze starodávného

Egypta, aby se směli k lidským bytostem připojit a pomáhat jim.

Díky těmto kartám můžete očišťovat nejen svou karmu, ale i veškeré

karmické spojení a svazky. Archandělé vás povedou nádhernou cestou

toho, co bylo, je a bude. Díky kartám se budete moci naučit novým

léčebným postupům, ale i někdy tak obtížné schopnosti odpouštět.

Naučí vás chránit se před nižšími energiemi a negacemi, léčit sami

sebe, ale i jiné lidské bytosti. Poodhalí postupně roušku tajemna,

minulosti i nových poznatků. Stačí jen nechat na sebe působit

jejich mocné energie. Karty i kniha jsou vloženy do krabičky s

magnetickým zavíráním. Publikace: Archandělé Atlantidy - 59 karet archandělů a Rukověť - Iveta Oulehlová;Hana Špilková. Iveta Oulehlová; Hana Špilkovákniha + 59 karet v krabičceANAG 2008Kniha, čeština, 184 stranVloženo v krabičce s magnetickým zavíráním.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.