Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ivana Novotná: Logopedická cvičení

Učebnice/Odborná literatura

Ivana Novotná: Logopedická cvičení

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Logopedická cvičení (Ivana Novotná) - Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Logopedická cvičení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivana Novotná: Logopedická cvičení koupíte i tady

Specifikace Ivana Novotná: Logopedická cvičení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 119 Kč

Koncem předškolního období má být dítě schopno se souvisle, správně a srozumitelně vyjadřovat a dorozumívat s dětmi i dospělými. Proto je důležité věnovat náležitou pozornost péči o správnou výslovnos ... a dál?

Produkt Ivana Novotná: Logopedická cvičení

Ivana Novotná: Logopedická cvičení - parametry

Název produktu: Ivana Novotná: Logopedická cvičení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 169 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. Logopedická cvičení (Ivana Novotná) - Tato kniha je určena především dětem předškolního věku a prvňáčkům. Mohou ji využívat nejen rodiče, ale také učitelé v mateřských a základních školách a speciální pedagogové. První část knihy obsahuje návody k procvičování hlásek, které činí dětem největší potíže (Ď, Ť, Ň, L, C, S, Z, Č, Š, Ž, R, Ř). Pomocí veselých obrázků, krátkých příběhů a nových říkanek si děti upevní správnou výslovnost a zlepší vyjadřovací schopnosti. V druhé části děti plní hravou formou různé úkoly, kde procvičují fonematický sluch, předložkové vazby, postřeh, rozvíjí slovní zásobu, zrakovou orientaci a další důležité schopnosti a dovednosti. Kniha by měla dětem nejen pomoci rozvinout jejich komunikační schopnosti, ale též připravit příjemné chvíle… Logopedická cvičení - Ivana Novotná. Koncem předškolního období má být dítě schopno se souvisle, správně a srozumitelně vyjadřovat a dorozumívat s dětmi i dospělými. Proto je důležité věnovat náležitou pozornost péči o správnou výslovnost a výraznost řeči a usilovat o to, aby děti dosáhly před vstupem do základní školy správné výslovnosti všech hlásek. Tato bohatě ilustrovaná kniha vám nabízí širokou škálu různorodých cvičení, která tomuto cíli napomohou. Logopedická cvičení - Ivana Novotná od nakladatelství v kategorii | | Logopedie, Grafomotorika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Ivana NovotnáCPress 2007, edice Dětská naučná ediceKniha, čeština, 64 stran Dětská naučná edice - předškoláci - 4 až 7 let.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.