Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily

Knihy naučná literatura

Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Obojživelné automobily - historie, technika, rozdělení, úpravy - Mackerle Ivan, Mackerle Daniel. Automobil patří na silnici - ale s některým můžete také vjet do vody a vydat se na dobrodružnou plavbu! Bohatě ilustrovaný průvodce a současně encyklopedie obojživelných vozidel systematicky mapuje oblast ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Obojživelné automobily
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily koupíte i tady

Specifikace Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Bohatě ilustrovaný průvodce osobními obojživelnými automobily a současně encyklopedie těchto vozidel. Dosud u nás nebyla podobná kniha vydána. Systematicky mapuje oblast vojenských, terénních i osobních obojživelných vozidel a zaplňuje tak bílé místo v automobilové knižní produkci. Publikace stručně a srozumitelně předkládá teoretické základy pohybu automobilu ve vodě, historii vzniku obojživelníků, technický popis a parametry jednotlivých typů i výkresy a detaily důležitých částí. Popsány jsou všechny důležité » ... a dál?

Produkt Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily

Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily - parametry

Název produktu: Ivan Mackerle, Daniel Mackerle: Obojživelné automobily
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 207 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Obojživelné automobily - historie, technika, rozdělení, úpravy - Mackerle Ivan, Mackerle Daniel. Automobil patří na silnici - ale s některým můžete také vjet do

vody a vydat se na dobrodružnou plavbu! Bohatě ilustrovaný průvodce

a současně encyklopedie obojživelných vozidel systematicky mapuje

oblast vojenských, terénních i osobních vozidel schopných plavby ve

vodě a zaplňuje tak bílé místo v knižní produkci věnované

motorismu. V knize jsou vysvětleny teoretické základy pohybu

automobilu ve vodě, historie vzniku obojživelníků, najdete zde i

technický popis a parametry jednotlivých typů. Popsány jsou všechny

důležité vojenské, terénní i osobní obojživelné automobily od

předválečného období až do současnosti, včetně pozoruhodných

amatérských úprav sériových vozů. Kniha je bohatě doplněna

fotografiemi, vítaným zpestřením jsou i zmínky o expedičních

cestách těchto unikátních vozů, stejně jako zkušenosti z provozu. Publikace: Obojživelné automobily - historie, technika, rozdělení, úpravy - Mackerle Ivan, Mackerle Daniel. Obojživelné automobily - Mackerle Ivan, Mackerle Daniel Bohatě ilustrovaný průvodce osobními obojživelnými automobily a současně encyklopedie těchto vozidel. Dosud u nás nebyla podobná kniha vydána. Systematicky mapuje oblast vojenských, terénních i osobních obojživelných vozidel a zaplňuje tak bílé místo v automobilové knižní produkci. Publikace stručně a srozumitelně předkládá teoretické základy pohybu automobilu ve vodě, historii vzniku obojživelníků, technický popis a parametry jednotlivých typů i výkresy a detaily důležitých částí. Popsány jsou všechny důležité vojenské, terénní i osobní automobily od předválečného období až do současnosti, včetně amatérských úprav sériových vozů. Kniha je bohatě fotograficky vybavena a vítaným zpestřením jsou krátké vzpomínky či příběhy z cest těchto unikátních automobilů, stejně jako zkušenosti z provozu. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Hobby | Auto, moto od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.