Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky

Knihy

Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Sbírka řešených úloh je určena studentům všech typů středních škol pro průběžné studium i jako pomůcka k předmaturitnímu opakování učiva matematiky, resp. pro přípravu k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Úlohy jsou rozčleněny do tematických okruhů, které pokrývají celé ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky koupíte i tady

Specifikace Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 208 Kč

Sbírka řešených úloh je určena studentům všech typů středních škol pro průběžné studium i jako pomůcka k předmaturitnímu opakování učiva matematiky, resp. pro přípravu k přijímacím zkouškám na vysok ... a dál?

Produkt Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky

Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky - parametry

Název produktu: Ivan Bušek: Řešené maturitní úlohy z matematiky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 208 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Sbírka řešených úloh je určena studentům všech typů středních škol pro průběžné studium i jako pomůcka k předmaturitnímu opakování učiva matematiky, resp. pro přípravu k přijímacím zkouškám na vysoké školy.

Úlohy jsou rozčleněny do tematických okruhů, které pokrývají celé středoškolské učivo matematiky. Každý tematický okruh obsahuje několik řešených typových úloh a zadání dalších úloh vhodných k procvičení učiva; ty jsou doplněny výsledky, popř. stručným návodem k řešení úlohy.

Třetí přepracované vydání je upraveno tak, aby tematické okruhy odpovídaly platným učebním osnovám a řadě tematicky zpracovaných učebnic matematiky pro gymnázia.

OBSAH: 1 Algebraické výrazy 2 Kvadratické rovnice 3 Soustavy rovnic 4 Lineární rovnice s parametrem 5 Rovnice s neznámou pod odmocninou 6 Vztahy mezi kořeny a koeficienty kvadratické rovnice 7 Kvadratické rovnice 8 Rovnice a nerovnice v součinovém nebo podílovém tvaru 9 Rovnice a nerovnice s absolutními hodnotami 10 Kvadratické rovnice s parametrem 11 Exponenciální rovnice 12 Logaritmické rovnice 13 Goniometrické rovnice 14 Řešení některých typů rovnic substitucí 15 Komplexní čísla 16 Řešení binomických a kvadratických rovnic v oboru komplexních čísel 17 Lineární funkce, lineární lomené funkce 18 Kvadratické funkce, grafické řešení kvadratických rovnic a nerovnic 19 Mocniny a mocninné funkce. Odmocniny 20 Exponenciální a logaritmické funkce 21 Goniometrické funkce 22 Grafy funkcí s absolutními hodnotami 23 Aplikace goniometrických vzorců 24 Řešení trojúhelníku a čtyřúhelníku užitím trigonometrie 25 Užití trigonometrie v úlohách z praxe 26 Výroky 27 Množiny a Vennovy diagramy 28 Základní typy důkazů 29 Úlohy na aplikaci Pythagorovy věty a Euklidových vět 30 Konstrukční úlohy 31 Shodná zobrazení v rovině 32 Podobná zobrazení v rovině 33 Polohové vlastnosti útvarů v prostoru 34 Metrické vlastnosti útvarů v prostoru 35 Objemy a povrchy těles 36 Operace vektory 37 Polohové úlohy řešené analytickou metodou 38 Odchylky přímek a rovin řešené analytickou metodou 39 Výpočet vzdálenosti analytickou metodou 40 Kružnice, kruh, kruhová plocha a koule 41 Elipsa 42 Hyperbola 43 Parabola 44 Vyšetřování množin bodů v rovině 45 Posloupnosti 46 Aritmetická posloupnost 47 Geometrická posloupnost 48 Užití geometrických posloupností 49 Nekonečné řady 50 Variace, permutace 51 Kombinace 52 Operace s kombinačními čísly a s faktoriály 53 Binomická věta 54 Pravděpodobnost 55 Limita funkce 56 Derivace funkce 57 Určení extrémů funkce a vyšetření průběhu funkce 58 Slovní úlohy na extrémy funkcí 59 Primitivní funkce 60 Určitý integrál Použité matematické symboly a značky Seznam literatury Ivan BušekPROMETHEUSKniha, čeština, 632 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.