MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Knihy naučná literatura

Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788071785347

V poslední době se často setkáváme s pojmem emoční inteligence. Jde o schopnost prožívat a vyjadřovat emoce, porozumět jim, regulovat je a chápat emoce druhých. Emoce jsou součástí každodenního života dětí, hrají tedy významnou úlohu i ve škole. Učitel, který dětem pomáhá zvládat emoční problémy, přispívá k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.73893

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Specifikace Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 424 Kč

V poslední době se často setkáváme s pojmem emoční inteligence. Jde o schopnost prožívat a vyjadřovat emoce, porozumět jim, regulovat je a chápat emoce druhých. Emoce jsou součástí každodenního života dětí, hrají tedy významnou úlohu i ve škole. Učitel, který dětem pomáhá zvládat emoční problémy, přispívá k odstraňování aktuálních výchovných problémů i k úspěšnému řešení životních potíží, které na jeho žáky v budoucnosti čekají. Kniha poskytuje základní poznatky potřebné pro pochopení problematiky emocí a nabízí » ... a dál?

Produkt Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků - parametry

Název produktu: Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 424 Kč
Maximální cena: 425 Kč
Ušetríte až: 1 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V poslední době se často setkáváme s pojmem emoční inteligence.

Jde o schopnost prožívat a vyjadřovat emoce, porozumět jim, regulovat je a chápat emoce druhých. Emoce jsou součástí každodenního života dětí, hrají tedy významnou úlohu i ve škole. Učitel, který dětem pomáhá zvládat emoční problémy, přispívá k odstraňování aktuálních výchovných problémů i k úspěšnému řešení životních potíží, které na jeho žáky v budoucnosti čekají. Kniha poskytuje základní poznatky potřebné pro pochopení problematiky emocí a nabízí pohled na to, co lze s emočními problémy v životě školáka dělat. Pomůže učitelům a rodičům i praktickými radami (příklady relaxačních postupů aj.), přičemž není pouhou sbírkou "receptů", ale komentovaným průvodcem, který zároveň upozorňuje i na možná úskalí. Obsahuje řadu podnětných kazuistik, v nichž jsou naznačeny možnosti řešení emočních obtíží školáků. Cílem práce je odhalení základních emocionálních problémů dětí a zároveň možností, jak obtíže emočního vývoje zvládat. Kniha je členěna do šesti kapitol. V úvodní kapitole jsou prezentovány cíle a základní východiska práce. Další kapitola přináší hlubší vhled do problematiky emoční inteligence. Čtenář se dozvídá o možnostech a mezích rozvoje tohoto druhu inteligence jak v rodinném, tak školním prostředí. Třetí kapitola přibližuje problematiku zátěže a stresu, jež jsou častou příčinou emočních problémů dětí. Autorka vysvětluje podstatu zátěže a zároveň předkládá úvahy o rozvíjení emoční kompetence. Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková a kol. od authora Iva Stuchlíková a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.