Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Knihy naučná literatura

Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Hodnocení: 1x
  • 3.5

V poslední době se často setkáváme s pojmem emoční inteligence. Jde o schopnost prožívat a vyjadřovat emoce, porozumět jim, regulovat je a chápat emoce druhých. Emoce jsou součástí každodenního života dětí, hrají tedy významnou úlohu i ve škole. Učitel, který dětem pomáhá zvládat emoční problémy, přispívá k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků koupíte i tady

Specifikace Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 221 Kč

Publikace: Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková. Publikace: Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková. ... a dál?

Produkt Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků

Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků - parametry

Název produktu: Iva Stuchlíková a kol.: Zvládání emočních problémů školáků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 221 Kč
Maximální cena: 273 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

V poslední době se často setkáváme s pojmem emoční inteligence.

Jde o schopnost prožívat a vyjadřovat emoce, porozumět jim, regulovat je a chápat emoce druhých. Emoce jsou součástí každodenního života dětí, hrají tedy významnou úlohu i ve škole. Učitel, který dětem pomáhá zvládat emoční problémy, přispívá k odstraňování aktuálních výchovných problémů i k úspěšnému řešení životních potíží, které na jeho žáky v budoucnosti čekají. Kniha poskytuje základní poznatky potřebné pro pochopení problematiky emocí a nabízí pohled na to, co lze s emočními problémy v životě školáka dělat. Pomůže učitelům a rodičům i praktickými radami (příklady relaxačních postupů aj.), přičemž není pouhou sbírkou "receptů", ale komentovaným průvodcem, který zároveň upozorňuje i na možná úskalí. Obsahuje řadu podnětných kazuistik, v nichž jsou naznačeny možnosti řešení emočních obtíží školáků. Cílem práce je odhalení základních emocionálních problémů dětí a zároveň možností, jak obtíže emočního vývoje zvládat. Kniha je členěna do šesti kapitol. V úvodní kapitole jsou prezentovány cíle a základní východiska práce. Další kapitola přináší hlubší vhled do problematiky emoční inteligence. Čtenář se dozvídá o možnostech a mezích rozvoje tohoto druhu inteligence jak v rodinném, tak školním prostředí. Třetí kapitola přibližuje problematiku zátěže a stresu, jež jsou častou příčinou emočních problémů dětí. Autorka vysvětluje podstatu zátěže a zároveň předkládá úvahy o rozvíjení emoční kompetence. Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková a kol. od authora Iva Stuchlíková a kol. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Zvládání emočních problémů školáků - Iva Stuchlíková z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.