MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Iva Nováková: Hurá do školy

Knihy pro děti a mládež

Iva Nováková: Hurá do školy cena od 0 Kč

Iva Nováková: Hurá do školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Hurá do školy! - Iva Nováková Pracovní sešit pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všestranný rozvoj dítěte Sešit je postaven jako soubor dvoustran, kde první strana je tvořena snadno zapamatovatelným příběhem v kresleném seriálu, druhá strana tematicky navazuje na příběh a rozvíjí ho úkoly zaměřenými na ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Iva Nováková: Hurá do školy - parametry

Název produktu: Iva Nováková: Hurá do školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hurá do školy! - Iva Nováková Pracovní sešit pro předškoláky a začínající školáky zaměřený na všestranný rozvoj dítěte Sešit je postaven jako soubor dvoustran, kde první strana je tvořena snadno zapamatovatelným příběhem v kresleném seriálu, druhá strana tematicky navazuje na příběh a rozvíjí ho úkoly zaměřenými na grafomotoriku, počítání, cvičení postřehu atd. V úkolech jsou zastoupeny různé typy – bludiště, dokreslovačky, hledání dvojic podle smyslu či podobnosti… S příběhem se dítě nejdříve seznámí tak, že si ho čte s dospělým (učitel/ka, rodič), dítě pak „čte“ samo – podle obrázků a „bublin“. Vlastními výrazy tak opakuje podstatu jednoduchého děje. Dítě takto rozvíjí paměť a slovní zásobu. Pod příběhem je vždy ještě zařazen jednoduchý úkol – hledání stejného, počítání… Kniha je určena k opakovanému používání, dítě nemusí řešit vždy všechny úkoly najednou. Iva Nováková je výtvarnice, publikovala již velké množství titulů rozvíjejících kreativitu předškolních a školních dětí. V Portálu vydala knihy Zábavný pravopis (2009), Víš, co čteš? (2010), Zázračná proměna opičky Pepiny (2011). z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Tracklist CD 1 Drinking Song Hab` Ich Einen Durst Tavern in the Town White Horses Im Himmel Gibts Kein Bier O Alte Burschenherrlichkeit Klingeling-polka Küss Mich Küss Einmal Kuss Mich Zweimal The Cuckoo Yodel Pizzicato-walzer Die Schönsten Überstunden Gib Acht Auf Den Jahrgang Katja Mühltaler Polka Heut Geht Die Mamma Teita Liechtensteiner Polka Bavarian Folk Dance In Rüdesheim in Der Drosselgasse Heute Blau, Morgen Blau Beer Barrel Polka In Mainz Am Schönen Rhein Nackedei-Lied Mein Schönster Zug Wellen-walzer Warum Ist Es Am Rhein So Schon CD 2 Trink, Trink, Bruderlein Trink Good Friends On the Mountains Jetzt Trink Ma No a Flascherl Wein Automobile The Stein Song In München Steht Ein Hofbräuhaus Waldeslust Egerlander Polka Woodchopper Dixie Tausend Fasser Bier Almenrausch Und Edelweiss Wem Gott Will Rechte Gunst Erweisen Bounce Lander Wendelstein Yodel Ich Möcht` So Blau Wie Deine Augen Sein Mein Vater War Ein Wandersmann Hinaus in Die Ferne Schwarzbraun Ist Die Haselnuss Auf Der Reeperbahn

Was Man Aus Liebe Tut Aber Heut` Sind Wir Fidel Komm Karline Komm Solang Der Alte Peter Es War Einmal Ein Treuer Husar


Přidat recenzi pro Iva Nováková: Hurá do školy

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.