Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve -

Knihy

IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve -

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikácia sa zaoberá nielen historickým prierezom vývoja manažérskeho účtovníctva až do súčasnosti a objasnením jeho vzťahu k ostatným zložkám účtovného informačného systému, ale aj zdôraznením úzkeho vzťahu medzi manažmentom a manažérskym účtovníctvom a orientáciou sa na vybrané najdôležitejšie parametre ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8297

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve -

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 97 Kč

Publikácia sa zaoberá nielen historickým prierezom vývoja manažérskeho účtovníctva až do súčasnosti a objasnením jeho vzťahu k ostatným zložkám účtovného informačného systému, ale aj zdôraznením úzkeho vzťahu medzi manažmentom a manažérskym účtovníctvom a orientáciou sa na vybrané najdôležitejšie parametre manažérskeho účtovníctva. Učebnica sa venuje aj kalkuláciám z hľadiska definovania pojmov, metodológie priraďovania nákladov, kategorizácie kalkulačných vzorcov a charakteristiky absorpčných a neabsorpčných » ... a dál?

Produkt IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve -

IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve - - parametry

Název produktu: IURA EDITION Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve -
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 97 Kč
Maximální cena: 97 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikácia sa zaoberá nielen historickým prierezom vývoja manažérskeho účtovníctva až do súčasnosti a objasnením jeho vzťahu k ostatným zložkám účtovného informačného systému, ale aj zdôraznením úzkeho vzťahu medzi manažmentom a manažérskym účtovníctvom a orientáciou sa na vybrané najdôležitejšie parametre manažérskeho účtovníctva. Učebnica sa venuje aj kalkuláciám z hľadiska definovania pojmov, metodológie priraďovania nákladov, kategorizácie kalkulačných vzorcov a charakteristiky absorpčných a neabsorpčných kalkulácií. Zaoberá sa problematikou riadenia podľa aktivít a podnikovým kalkulačným systémom v manažérskom účtovníctve. Cieľom publikácie je oboznámiť čitateľa so základmi manažérskeho účtovníctva. Učebnica je určená najmä študentom Žilinskej univerzity, ale aj širšiemu okruhu používateľov v podnikateľskej praxi, ktorí sa zaoberajú problematikou vnútropodnikového riadenia. Náklady a kalkulácie v manažérskom účtovníctve - od authora a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na

e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.