Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Slovníky » Srovnání cen Italsko-český a česko-italský slovník studijní

Slovníky

Italsko-český a česko-italský slovník studijní cena od 0 Kč

Italsko-český a česko-italský slovník studijní

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Tento nový studijní slovník umožňuje uživateli běžný psaný i mluvený projev v itelštině. Obsahuje i základní odbornou terminologii z ekonomie, lékařství, práva, přírodních věd a techniky. Je užitečnou pomůckou nejen žákům a studentům všech typů škol, ale i široké veřejnosti, pracovníkům v úřadech a v hospodářské a ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Italsko-český a česko-italský slovník studijní - parametry

Název produktu: Italsko-český a česko-italský slovník studijní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Tento nový studijní slovník umožňuje uživateli běžný psaný i mluvený projev v itelštině. Obsahuje i základní odbornou terminologii z ekonomie, lékařství, práva, přírodních věd a techniky. Je užitečnou pomůckou nejen žákům a studentům všech typů škol, ale i široké veřejnosti, pracovníkům v úřadech a v hospodářské a technické sféře. Slovník obsahuje i neologismy a jejich obraty, nejfrekventovanější slovní spojení, slovesné vazby a frazeologii. Výběr materiálu je zaměřen více na hovorový jazyk v podobě, v jaké ho můžeme poznat z přímého kontaktu s rodilým mluvčím. Začlenění italských i českých kontextových charakteristik je užitečné nejen pro cizince, ale zejména pro českého uživatele. Předkládaný slovník používá aktivní lexikografickou metodologii zpracování, tzn., že ekvivalenty jsou definovány pomocí zkrácených definic, kontextových charakteristik a příkladů. Jazykové souvislosti jsou navázány i prostřednictvím nabídky tematicky příbuzných slov a slovních spojení u klíčových hesel. Desítky ilustrací, ještě více usnadňují pochopení významu slov, „zviditelňují’’ rozdíly a také osvětlují různé významy. Ilustrace tady vytváří výrazný obraz významu slova ve vědomí, pomáhá vytvořit asociativní řady a urychluje zapamatování. Tato asociativně obrazová metoda u slovníků FIN využívá schopnost mozku propojovat informace (i abstraktní) s obrazy a umožňuje uživateli, že si všechny pojmy spontánně vybaví. Vysoká hodnota tohoto slovníku spočívá i v jeho lexikografické podoboě a uplatnění propracovaného systému indikátorů a znaků a dvoubarevným tiskem. Slovníková hesla jsou tištěna černou barvou, ale klíčová a frekventovaná heslová slova jsou barevně odlišena. Slovník se vyznačuje maximální snahou o to, aby uživateli poskytoval komfort a neunavoval oči. Speciální slovníkové písmo a jeho optimální velikost umožňují pohodlné čtení i bez potřeby brýlí. Vysoce kvalitní papír s nízkou gramáží umožňuje zařadit větší počet stran při srovnatelné tloušťce hřbetu a rozsah zůstává zachován i v menším formátu. Slovník poslouží stejně i uživatelům, jejichž mateřským jazykem není čeština. I česká heslová slova jsou vybavena gramatickým aparátem, který odkazuje na vzory skloňování a časování v příloze. FIN Italsko český a česko italský slovník Studijní. Nejnovější slovní zásoba spisovného i hovorového jazyka, 300 dvoubarevných ilustrací, studijní poznámky, gramatická příloha, definice ekvivalentů pomocí kontextových chatakteristik, maximální uživatelská přívětivost a snadnost vyhledávání, nabídky tematicky příbuzných slov a slovních spojení u klíčového hesla, barevné odlišení klíčových a frekventovaných hesel. FIN Italsko český a česko italský slovník Studijní od nakladatelství FIN Publishing s.r.o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz FIN Publishing 2010Kniha, italština, 1408 stran Kniha,2010


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.