Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký

Učebnice/Odborná literatura

IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký

Hodnocení: 1x
  • 4

Vedecká monografia obahuje analýzu významných aspektov a priesečníkov spoločných dejinných a kultúrnych udalostí Rumunska a Slovenska resp. Česko-Slovenska v 20. storočí. Prezentácia konkrétnych medzníkov a udalostí dovoľuje autorovi zvýrazniť vzájomné historické, politické, diplomatické a kultúrne interferencie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Vedecká monografia obahuje analýzu významných aspektov a priesečníkov spoločných dejinných a kultúrnych udalostí Rumunska a Slovenska resp. Česko-Slovenska v 20. storočí. Prezentácia konkrétnych medz ... a dál?

Produkt IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký

IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký - parametry

Název produktu: IRIS Z mozaiky slovensko-rumunských vzťahov v 20. st. - Peter Kopecký
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vedecká monografia obahuje analýzu významných aspektov a priesečníkov spoločných dejinných a kultúrnych udalostí Rumunska a Slovenska resp. Česko-Slovenska v 20. storočí. Prezentácia konkrétnych medzníkov a udalostí dovoľuje autorovi zvýrazniť vzájomné historické, politické, diplomatické a kultúrne interferencie medzi oboma krajinami. Autor priamo vstupuje do modernej politickej problematiky a nevyhýba sa aktuálnym politickým problémom či záujmom. Takisto si všíma staršie a novšie jazykové prieniky , málo známe etymologické javy v rumunčine a slovenčine, prináša spomínaný sumár a chronológiu umeleckých a odborných prekladov slovenských diel do rumunčiny. Chce byť príkladom plastického stvárnenia vzťahov na pozadí dejinných udalostí, osobností, ale aj empírie. Autor knihy Peter Kopecký, Vydavatelstvo Iris, Kniha,2012


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.