Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Imazol krém pasta 30 g

Léky na kůži

Imazol krém pasta 30 g

Hodnocení: 19x
  • 3.10526

Imazol krémpasta je kožní pasta určená na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění, na které má účinná látka klotrimazol léčebný účinek, např. plenková dermatitida (zánětlivá reakce kůže) způsobena kvasinkami. Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si pročtěte příbalovou informaci! Imazol krémpasta je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Imazol krém pasta 30 g koupíte i tady

Specifikace Imazol krém pasta 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce SPIRIG
Nejnižší cena 118 Kč

Imazol krémpasta je kožní pasta určená na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění, na které má účinná látka klotrimazol léčebný účinek, např. plenková dermatitida (zánětlivá reakce kůže) způsobena kvasinkami. ... a dál?

Produkt Imazol krém pasta 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Imazol krém pasta 30 g - parametry

Název produktu: Imazol krém pasta 30 g
Výrobce: SPIRIG
Minimální cena: 118 Kč
Maximální cena: 145 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.11 bodů z 5
Počet hodnocení: 19 x
Hodnocení:
  • 3.10526
Podrobný popis:

Imazol krémpasta je kožní pasta určená na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění, na které má účinná látka klotrimazol léčebný účinek, např. plenková dermatitida (zánětlivá reakce kůže) způsobena kvasinkami.

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si pročtěte příbalovou informaci! Imazol krémpasta je kožní pasta určená na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění, na které má účinná látka klotrimazol léčebný účinek, např. plenková dermatitida (zánětlivá reakce kůže) způsobena kvasinkami. K vzniku kožních houbovitých onemocnění dochází nadměrným rozmnožením hub, které se běžně na kůži vyskytují. Onemocnění se může projevit pálením, svěděním, olupováním a bolestivým zánětem kůže. Diagnózu kožních houbovitých onemocnění může spolehlivě určit jen Váš lékař.

Dávkování: Pokuď Vám lékář nepředepíše jinak, používejte pastu Imazol krémpasta následovně:

Naneste přípravek Imazol krémpasta v tenké vrstvě na postižená místa na kůži jednou nebo2-krát denně (nejlépe ráno nebo ráno a večer).

Po nanesení pasty na postižená místa ji také jemně rozetřete po okrajích postižených míst na kůži. Většinou je dostačující vytlačit 0,5 cm pasty na ošetření plochy velikosti dlaně.

Trvání léčby: Pro úspěšný výsledek léčby je nezbytné používat pastu pravidelně a dostatečně dlouho. Neměli by ste ukončit léčbu ihned po potlačení zánětlivých projevů nebo po vymizení příznaků onemocnění. Nadále pokračujte v léčbě minimálně po dobu následujících 3 týdnů, aby se zabránilo opětovnému vzniku infekce.

V případě plenkové dermatitidy (zánětlivá reakce kůže) může dojít k zmírnění projevů onemocnění do 3 dnů. Léčba by měla nadále pokračovat po dobu 7 dnů. V případě, jestliže nedojde ke zlepšení projevů onemocnění do 3 dnů, měli byste kontaktovat svého lékáře.

Účinná látka: Klotrimazol

Terapeutická skupina: Antimykotika pro lokální aplikaci

Volně prodejný léčivý přípravek. Pečlivě si pročtěte příbalovou informaci! Kožní plísně krémpasta s antimykotickým účinkem Imazol krémpasta je antimykotikum klotrimazol v speciálním masťovém základu, určené k léčbě a prevenci intertriginózních mykóz. Charakteristika: Díky ojedinělému masťovému základu je vhodný zejména na léčbu a preventivní ošetřování plenkové dermatitidy a infektů v kožních záhybech. Složení: Imazol krémpasta, pasta:

Léčivá látka: Clotrimazolum 10 mg v 1 g pasty

Pomocné látky: tekutý parafín, cetylstearylalkohol, glycerolmon na léčbu kožních houbovitých (mykotických) onemocnění Imazol krémpasta kožní pasta (clotrimazolum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Imazol krémpasta musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že Imazol krémpasta je léčivý přípravek, který pomáhá při kožních infekcích, které jsou způsobeny kvasinkami a plísněmi, např. při plenkové dermatitidě. Přípravek je vhodný k léčbě plísňových a bakteriálních infek


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.