Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie

Knihy

Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie

Hodnocení: 1x
  • 4

V evropském měřítku ojedinělé encyklopedické dílo nabízí slovníkovou formou základní definice a termíny z imunologie a alergologie. Publikace je velmi potřebným doplňkem u nás dosud vydaných knih týkajících se imunologické a alergologické problematiky, a to jak teoretické, tak i klinické. Imunologie dnes patří mezi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Ilustrovaný slovník imu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie koupíte i tady

Specifikace Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 385 Kč

V evropském měřítku ojedinělé encyklopedické dílo nabízí slovníkovou formou základní definice a termíny z imunologie a alergologie. Publikace je velmi potřebným doplňkem u nás dosud vydaných knih týka ... a dál?

Produkt Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie

Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie - parametry

Název produktu: Ilustrovaný slovník imunologie a alergologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 385 Kč
Maximální cena: 523 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V evropském měřítku ojedinělé encyklopedické dílo nabízí slovníkovou formou základní definice a termíny z imunologie a alergologie. Publikace je velmi potřebným doplňkem u nás dosud vydaných knih týkajících se imunologické a alergologické problematiky, a to jak teoretické, tak i klinické. Imunologie dnes patří mezi nejzákladnější vědní disciplíny v lékařských a biologických vědách. Hlavní součástí jejích klinických aplikací se stala alergologie. To si vyžádalo, aby na rozdíl od předcházejících základních imunologických termínů, které byly v minulých letech opakovaně publikovány slovníkovou formou nejen v slovenském a českém jazyce, ale také v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině, portugalštině a italštině, autoři knihu rozšířili také o hesla z alergologie. Do předkládaného slovníku přibyla také četná základní hesla z molekulární biologie a genetiky. V této podobě může být publikace užitečná nejen pro imunology a alergology, ale také pro další specialisty v jiných lékařských a přírodovědných oborech. (Z předmluvy) Publikace: Ilustrovaný imunologický a alergologický slovník - Druhé, doplněné a rozšířené vydání - Erika Jensenová-Jarolímová;Jozef Rovenský;Miroslav Ferenčík;Vladimír Maťha. V evropském měřítku ojedinělé encyklopedické dílo nabízí

slovníkovou formou základní definice a termíny z imunologie a

alergologie. Publikace je velmi potřebným doplňkem u nás dosud

vydaných knih týkajících se imunologické a alergologické

problematiky, a to jak teoretické, tak i klinické. Publikace: Ilustrovaný imunologický a alergologický slovník - Druhé, doplněné a rozšířené vydání - Erika Jensenová-Jarolímová;Jozef Rovenský;Miroslav Ferenčík;Vladimír Maťha. Autor knihy Miroslav Ferenčík, Vydavatelstvo Galén, Kniha,2011


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.