Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy

Knihy

Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Psychologie pro učitelky mateřské školy - Ilona Gillernová;Václav Mertin. Mateřská škola a obecně výchova v předškolním věku mohou významně přispět k rozvoji dítěte. Učitelky i rodiče by měli mít k dispozici poznatky na úrovni soudobého poznání psychologie a souvisejících vědních oborů. Nové,přepracované ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 343 Kč

Mateřská škola a obecně výchova v předškolním věku mohou významně přispět k rozvoji dítěte. Učitelky i rodiče by měli mít k dispozici poznatky na úrovni soudobého poznání psychologie a souvisejících vědních oborů. Nové,přepracované vydání knihy přináší aktuální témata předškolní pedagogiky,jako je výuka čtení nebo integrace dětí s postižením,začlenění dětí imigrantů do MŠ, stimulování citového vývoje dětí a rozvoj jejich sociálních kompetencí. ... a dál?

Produkt Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy

Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy - parametry

Název produktu: Ilona Gillernová: Psychologie pro učitelky mateřské školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 343 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 65 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Psychologie pro učitelky mateřské školy - Ilona Gillernová;Václav Mertin. Mateřská škola a obecně výchova v předškolním věku mohou významně

přispět k rozvoji dítěte. Učitelky i rodiče by měli mít k dispozici

poznatky na úrovni soudobého poznání psychologie a souvisejících

vědních oborů. Nové,přepracované vydání knihy přináší aktuální

témata předškolní pedagogiky,jako je výuka čtení nebo integrace

dětí s postižením,začlenění dětí imigrantů do MŠ, stimulování

citového vývoje dětí a rozvoj jejich sociálních kompetencí. Publikace: Psychologie pro učitelky mateřské školy - Ilona Gillernová;Václav Mertin. Mateřská škola a obecně výchova v předškolním věku mohou významně přispět k rozvoji dítěte.

Učitelky i rodiče by měli mít k dispozici poznatky na úrovni soudobého poznání psychologie a souvisejících vědních oborů.

Předkládaná publikace našich předních odborníků jednak shrnuje nové pohledy na tradiční otázky psychologie a pedagogiky předškolního věku (například výuka čtení, integrace postižených), jednak zařazuje nová aktuální témata (dítě imigrantů v mateřské škole, stimulování citového vývoje, rozvoj sociálních kompetencí). Ilona Gillernová; Václav MertinPORTÁLKniha, čeština, 248 stranPsychologie pro učiteky mateřské školy


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.