Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce

Knihy pro děti a mládež

Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce

Hodnocení: 1x
  • 4

Leporelo hravou formou seznamuje děti s jednotlivými dny týdne. Krtek se v pondělí pouští do práce tak, aby ji v pátek dokončil a přes sobotu a neděli si mohl užívat volných dnů. „A když máme neděli, je dobré být s přáteli. Krtek vlezl na krtinu: Přijďte ke mně na hostinu!“Dítě se tak s pomocí krásných ilustrací a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 84 Kč

Autor : Ilka Pacovská, Duben si z nás, kamarádi, dělá dobrý den: slunce a déšť míchá v kádi, duhu pouští ven. Září větrem rozcuchané pouští draky na poli, prvňáčci i učitelé pospíchají do školy. MĚSÍCE – to znamená celý rok od ledna do prosince. Autorka veršů vytvořila vtipné rýmy, které každý měsíc neomylně charakterizují, a ilustrátorka je podtrhla svými obrázky. Leporelo je určeno pro malé děti; také tentokrát je zábava současně „školou“ a poučení hrou. Druh sortimentu : Kniha, Měsíce, Jazyk : Čeština, Počet » ... a dál?

Produkt Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce

Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce - parametry

Název produktu: Ilka Pacovská, Vendula Hegerová: Měsíce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 99 Kč
Ušetríte až: 15 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Leporelo hravou formou seznamuje děti s jednotlivými dny týdne. Krtek se v pondělí pouští do práce tak, aby ji v pátek dokončil a přes sobotu a neděli si mohl užívat volných dnů. „A když máme neděli, je dobré být s přáteli. Krtek vlezl na krtinu: Přijďte ke mně na hostinu!“Dítě se tak s pomocí krásných ilustrací a hravých veršů snadno naučí, jak následují jednotlivé dny v týdnu za sebou a čím jsou pro většinu lidí zajímavé. Titul navazuje na úspěšnou čtveřici leporel Krtův rok. Autor: Výtvarný - Vendula Hegerová Literární - Ilka Pacovská Grafická úprava - Vendula Hegerová Publikace: Měsíce - Ilka Pacovská; Vendula Hegerová. Duben si z nás, kamarádi, dělá dobrý den: slunce a déšť míchá v

kádi, duhu pouští ven. Září větrem rozcuchané pouští draky na poli,

prvňáčci i učitelé pospíchají do školy. MĚSÍCE – to znamená celý

rok od ledna do prosince. Autorka veršů vytvořila vtipné rýmy,

které každý měsíc neomylně charakterizují, a ilustrátorka je

podtrhla svými obrázky. Leporelo je určeno pro malé děti; také

tentokrát je zábava současně „školou“ a poučení hrou. Publikace: Měsíce - Ilka Pacovská; Vendula Hegerová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.