MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Knihy pro děti a mládež

Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788000028828

Ostrov zasvěcení je první knihou ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.16311
skladem

Jaké má kniha
Ostrov zasvěcení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Čerstvá hodnocení Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

  • 4

Marťa N., 27. listopadu 2015

Knížka se mi velmi libila, zacatek je sice nutne prekonat, ale pak se dej hezky vyvine. Uvodni starosti deti jsou sice docela hrozne, ale tim se nastesti detsky ctenar moc nezabyva.. Knížka je originalni a dite muze zapojit fantazii na plne obratky. Moc se tesim az ji jednou budu predcitat synovi.


Specifikace Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 209 Kč

Ostrov zasvěcení je první knihou osmidílné ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. ... a dál?

Produkt Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení - parametry

Název produktu: Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Ostrov zasvěcení je první knihou ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly, nicméně vytvořila nový svět a nové hrdiny, kteří žijí svým vlastním životem. Konečně původní česká „Rowlingová“?!
  • Jedenáctiletá Hanka žije v Útulném domově. Stejně jako usměvavý devítiletý Sváťa a sebevědomý třináctiletý Rafan. Žijí vedle sebe a vzájemně si pomáhají. Osud jim brzy připraví mnohá nečekaná překvapení a dostane je do víru dobrodružsví. Na Ostrově volby zjistí, že mají sedmý smysl, a začnou studovat v Santaréně. Ocitají se ve světě, o němž se jim ještě nedávno ani nesnilo. Pomáhá jim záhadný Vron a náš trojlístek má stále o čem přemýšlet. Každý z nich je osobností a všichni dohromady jsou bezvadná parta, kterou spojuje přátelství, silný cit pro spravedlnost a snaha porozumět i jiným světům. Autor : Ilka Pacovská, Ostrov zasvěcení je první knihou osmidílné ságy nazvané Sedmý smysl. Autorka své knihy nejprve zveřejňovala na internetu. Obrovský zájem čtenářů ji přivedl k myšlence vydat příběhy v klasické knižní podobě. Napínavé, tajuplné čtení, prolínání reálného světa s fantasy. Příběhy Hanky, Sváti a Rafana připomínají Harryho Pottera a autorka nezapírá, že ji knihy o Harrym inspirovaly, nicméně vytvořila nový svět a nové hrdiny, kteří žijí svým vlastním životem. Konečně původní česká „Rowlingová“?! Z ohlasů internetových čtenářů: Knihy jsem zhltnul jedním dechem, dokonce se líbily i mé mamce, která už má 66 let. Říkala mi: „Ani jsem v sobotu neuklízela, protože jsem se nemohla odtrhnout od čtení.“ Nečetl jsem nic lepšího, mám všechny díly přečtené třikrát a nemůžu se dočkat dalšího. Jen tak dál. Opravdu velmi pěkné čteni a doufám v další pokračování. Bude to někdy i v tištěné podobě? Druh sortimentu : Kniha, Ostrov zasvěcení, Jazyk : Čeština, Počet stran : 352

Recenze Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Marťa N., 27. listopadu 2015Knížka se mi velmi libila, zacatek je sice nutne prekonat, ale pak se dej hezky vyvine. Uvodni starosti deti jsou sice docela hrozne, ale tim se nastesti detsky ctenar moc nezabyva.. Knížka je originalni a dite muze zapojit fantazii na plne obratky. Moc se tesim az ji jednou budu predcitat synovi.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Ilka Pacovská: Ostrov zasvěcení

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.