Huntley Fitzpatrick: Můj život u sousedů
Huntley Fitzpatrick: Můj život u sousedů

Huntley Fitzpatrick: Můj život u sousedů

60%
od 254 Kč
Můj život u sousedů - Huntley Fitzpatricková Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se…
albatrosmedia.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 30 Kč Skladem
254 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Huntley Fitzpatrick: Můj život u sousedů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 254 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,00 bodů z 5
Hodnocení:
3

Popis produktu

Můj život u sousedů - Huntley Fitzpatricková Garrettovi jsou všechno to, co Reedovi nejsou – hlasití, chaotičtí a láskyplní. A Samantha Reedová nemůže odolat a každý večer tuto úžasnou rodinu pozoruje ze svého střešního okna a touží být jednou z nich – vymanit se z područí dominantní matky a nepodřizovat svůj život jejím přáním. Avšak zdá se, že je to pouze krásný sen… až do jednoho letního večera, kdy za ní vyšplhá Jase Garrett. A všechno se změní! Oba se potýkají s trapnostmi i krásami první lásky, Jaseova rodina Samanthu okamžitě přijme do svého středu, i když ona ho před tou svou drží v tajnosti. Vše je téměř dokonale až do okamžiku, kdy se stane něco, co změní celý její svět. A Samantha se náhle musí rozhodnout a zvolit si, kterou z obou rodin zachrání. Fantastický debut o rodině, přátelství, první lásce a nemožnosti být věrný jediné osobě, kterou milujete, aniž byste zároveň zradili další. z kategorie Knihy | Beletrie | Knihy pro ženy | Romány pro ženy od COOBOO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Recenze

Celkové hodnocení

60
60%
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

a92

3 z 5
25.11.2015

Ako to dopadne, keď sa Tim nudí : Aniž by nám věnoval jediný pohled, došourá se až k porcelánové arše Noemově, kde přestavuje figurky do obscénních poloh. Než Nan zavěsí, stihne ještě naaranžovat paní Noemovou a velblouda do anatomicky problematické a značně kompromitující pozice.