Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy

Knihy

Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy

Hodnocení: 1x
  • 4

Meze a obzory psychoanalýzy - Hugo Široký. Kniha byla poprvé připravena k vydání v roce 1967. Vinou omezující komunistické šedivosti a následné liknavosti několika zainteresovaných se tento pozoruhodný a výjimečný text dostává do rukou čtenářů až nyní. Kniha zkoumá zdroje, ze kterých mohla psychoanalýza ve svých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86782
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy koupíte i tady

Specifikace Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 147 Kč

Kniha byla poprvé připravena k vydání v roce 1967. Vinou omezující komunistické šedivosti a následné liknavosti několika zainteresovaných se tento pozoruhodný a výjimečný text dostává do rukou čtenářů až nyní. Kniha zkoumá zdroje, ze kterých mohla psychoanalýza ve svých počátcích čerpat, zabývá se osobností jejího tvůrce - Sigmunda Freuda. Náročný, ovšem živý a provokující text srozumitelnou formou přibližuje i komplikovaná témata klasické psychoanalýzy. Nechybí praktické ukázky aplikace teorie do » ... a dál?

Produkt Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy

Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy - parametry

Název produktu: Hugo Široký: Meze a obzory psychoanalýzy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 147 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 32 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Meze a obzory psychoanalýzy - Hugo Široký. Kniha byla poprvé připravena k vydání v roce 1967. Vinou omezující komunistické šedivosti a následné liknavosti několika zainteresovaných se tento pozoruhodný a výjimečný text dostává do rukou čtenářů až nyní. Kniha zkoumá zdroje, ze kterých mohla psychoanalýza ve svých počátcích čerpat, zabývá se osobností jejího tvůrce - Sigmunda Freuda. Náročný, ovšem živý a provokující text srozumitelnou formou přibližuje i komplikovaná témata klasické psychoanalýzy. Nechybí praktické ukázky aplikace teorie do psychoterapeutické praxe, kapitoly jsou uzavírány souhrny klíčových závěrů a zjištění. Meze a obzory psychoanalýzy - Hugo Široký od nakladatelství Triton v kategorii | Psychologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha zkoumá zdroje, ze kterých mohla psychoanalýza ve svých počátcích čerpat, zabývá se osobností jejího tvůrce - Sigmunda Freuda. Náročný, ovšem živý a provokující text srozumitelnou formou přibližuje i komplikovaná témata klasické psychoanalýzy.Nechybí detailní studie klíčových konceptů libida, pudových sil erótu a thanatu, oidipovského komplexu, psychických instancí, základních témat vědomí a nevědomí, přenosu a protipřenosu a práce se sny. Kniha také nebývalým způsobem rozpracovává Silbererovy poznámky k fenoménu hypnagogního oneiroidu; hledá aplikace poznatků pro práci psychoterapeuta v podmínkách psychiatrické léčebny. Autor knihy Hugo Široký, Vydavatelstvo Triton, Kniha,2001


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.