Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Knihy

Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hodnocení: 1x
 • 4

Zvýhodněná sada učebnice s pracovním sešitem (včetně audio CD k pracovnímu sešitu) Schritte international 6 a českého slovníčku Glossar XXL. Český slovníček Vám pomůže ovládnout slovní zásobu jednotlivých lekcí. Schritte international je osvědčená a oblíbená řada učebnic ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.83819
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 353 Kč

Publikace: Schritte International 6 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). Německá učebnice gramatiky s CD a německo - českým slovníčkem. Publikace: Schritte International 6 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar) - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Schritte international 6 Paket - ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 353 Kč
Maximální cena: 410 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Zvýhodněná sada učebnice s pracovním sešitem (včetně audio CD k pracovnímu sešitu) Schritte international 6 a českého slovníčku Glossar XXL. Český slovníček Vám pomůže ovládnout slovní zásobu jednotlivých lekcí.

Schritte international je osvědčená a oblíbená řada učebnic určená pro mládež a také dospělé, vede v 6 svazcích od nulové znalosti po znalostní úroveň B1 dle SERR. Tím pádem připravuje studenty na složení jazykové zkoušky Zertifikat Deutsch, resp. zkoušek Fit in Deutsch 1, resp. 2.

Učebnice Schritte international vychází přesně ze struktury Společného evropského referenčního rámce. Vždy dva po sobě jdoucí díly učebnice pokrývají jednu znalostní úroveň (A1, A2, B1) a připřavují studenty na odpovídající jazykové zkoušky.

Hlavní myšlenkou koncepce řady je "slyšet, vidět - naučit se". Proto začíná každá lekce zábavným fofopříběhem doplněným o poslech. Tento vstup do lekce zlehčuje studentům následné účení. Další myšlenkou je "Úspěch při každém tempu výuky" - řada Schritte international nabízí řadu možností pro vnitřní diferenciaci heterogenních studijních skupin.

Jak už je u učebnice obvyklé, jsou lekce přehledně strukturovány, struktura se opakuje v každé další lekci. Ke každé lekci je připojena mezihra, které podporuje hravý přístup k výuce.

Součástí knihy je také integrovaný pracovní sešit, ve kterém naleznete nejen cvičení a úkoly k učebnici v různých úrovních náročnosti, ale také fonetická cvičení, stránky ke slovní zásobě, nácvik psaní, úkoly k sebeevaluaci a kompletní přehled gramatiky.

Integrované audio-CD obsahuje interaktivní cvičení pro počítač, ale také poslechové texty k pracovnímu sešitu.

 • Nabídku doplňkových materiálů rozšiřuje také DVD s krátkými jednoduchými komunikačními situacemi vycházejícími z myšlenkových oblastí učebnice.
Soubor se skládá z učebnice a pracovního sešitu (v jednom svazku), interaktivního CD a slovníčku. Učebnice si získala velký ohlas zejména díky poslechovému foto seriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů.
 • 6dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Při tříhodinové dotaci doporučujeme probrat k dosažení této úrovně každý školní rok 10–11 lekcí.
 • Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a interaktivními cvičeními na počítači.
 • Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty.
 • V každé lekci “Zwischenspiel” - reálie zábavnou formou.
 • Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy.
 • Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na diferenciaci úkolů ve skupině podle stupně obtížnosti, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry.
 • Internetová podpora na www.hueber.de.
 • Inter

 • Nejoblíbenější knihy:

  Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
  Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.