Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Knihy

Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Schritte International 5 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). Učebnice si získala velký ohlas zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a cvičeními na PC. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 349 Kč

Publikace: Schritte International 5 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). Učebnice si získala velký ohlas zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí). Vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a cvičeními na PC. Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty. „Zwischenspiel“ – reálie zábavnou formou. Pracovní » ... a dál?

Produkt Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)

Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar) - parametry

Název produktu: Hueber Verlag Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 349 Kč
Maximální cena: 374 Kč
Ušetríte až: 25 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Schritte International 5 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). Učebnice si získala velký ohlas zejména díky poslechovému fotoseriálu, který je průkopnickou novinkou k motivaci studentů. 6dílná učebnice vede na úroveň B1 (42 lekcí).

Vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a cvičeními na PC.

Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty.

„Zwischenspiel“ – reálie zábavnou formou.

Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy.

Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na diferenciaci úkolů ve skupině podle stupně obtížnosti, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry.

Online-podpora na www.hueber.de.

Interaktivní metodická příručka umožňuje učiteli přípravu na počítači a dá se využít i pro práci s interaktivní tabulí (viz něm. katalog str. 26).

Informace k CD-ROMu pro interaktivní tabuli viz str. 18 a něm. katalog str. 26.

Intensivtrainer – cvičebnice s klíčem a testy pro samostatnou domácí přípravu ke všem dovednostem, gramatice a slovní zásobě.

DVD k 1. a 2. dílu ISBN 301851-9 – pět zábavných příběhů pro začátečníky doplněné sekvencemi k reáliím a pracovními listy (viz něm. katalog str. 26).

CD-ROM je doplňkový materiál pro samostudium.

Novinka: Četba na úrovni A1 obsahuje další příběhy s protagonisty seriálu – 231851-1. Publikace: Schritte International 5 Paket (KB+AB mit CD+Glossar). Šestidílná učebnice pro střední školy, má schvalovací doložku MŠMT. - učebnice s integrovaným pracovním sešitem a slovníčkem, 5. díl Schritte international 5 Paket ( Kursbuch, Arbeitsbuch, CZ Glossar)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.