Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD

Učebnice/Odborná literatura

HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Učebnice, pracovní sešit, audio CD a slovníček v jednom.. Po velkém úspěchu učebnice Schritte na německém trhu vychází nyní její mezinárodní verze. Průkopnickou novinkou k motivaci studentů je poslechový fotoseriál na začátku každé lekce. Díky mírné lexikální a gramatické progresi (učení se po malých krocích) a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.33
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD koupíte i tady

Specifikace HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

Anotace: Schritte International 1 Niveau A1/1 Kursbuch + Arbeitsbuch + CD (Paket Tschechien) Učebnice německého jazyka komplet - učebnice + pracovní sešit + CD s interaktivním cvičením + glosář + německo-český slovníček. ... a dál?

Produkt HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD

HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD - parametry

Název produktu: HUEBER Schritte International 1 KB+AB mit CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 439 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Učebnice, pracovní sešit, audio CD a slovníček v jednom.. Po velkém úspěchu učebnice Schritte na německém trhu vychází nyní její mezinárodní verze. Průkopnickou novinkou k motivaci studentů je poslechový fotoseriál na začátku každé lekce. Díky mírné lexikální a gramatické progresi (učení se po malých krocích) a vyznačené vnitřní diferenciaci obtížnosti úkolů učebnice usnadňuje práci zejména učitelům, kteří mají ve svých skupinách i jazykově méně nadané studenty. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT. 6-dílná učebnice je koncipovaná podle požadavků Společného evropského referenčního rámce, cílem je dovést studenty na úroveň B1.  Jeden díl vystačí na 50 - 80 vyučovacích hodin.  Každý díl učebnice s integrovaným pracovním sešitem obsahuje vložený CD-disk s poslechovými texty k pracovnímu sešitu a interaktivními cvičeními na počítači.  Slovníček s překladem pracovních pokynů obsahuje navíc jednoduše vysvětlenou gramatiku, tipy na učení, profesně orientované projekty a konverzační podněty.  Reálie zábavnou formou - zajímavé texty na čtení i poslech a hry v oddíle "Zwischenspiel".  Přehledná struktury učebnice usnadňuje orientaci na první pohled a motivuje úspěchy po malých krocích.  Pracovní sešit obsahuje též fonetická cvičení, sebeevaluaci podle Evropského jazykového portfolia, podněty k autonomnímu učení, přípravné úkoly na zkoušky, modelové testy.  Metodická příručka obsahuje vedle metodických pokynů také návrhy na diferenciaci úkolů ve skupině podle stupně obtížnosti, testy ke každé lekci a doplňková cvičení a hry.  Internetová podpora (www.hueber.de/schritte-international) nabízí doplňkové texty na čtení, materiály k oddílu Zwischenspiel, tipy a pracovní listy k poslechovému fotoseriálu, ditkáty, kopírovací předlohy, rozřazovací test aj. Schritte International 1 KB+AB mit CD. Součástí je slovníček. Schritte International 1 KB+AB mit CD od nakladatelství MEGABOOKS CZ, spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | Schritte international za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Výhodná nabídka Schritte international 1 (Paket CZ) - od Max Hueber Verlag v kategorii knihy > | za cenu 375,00 Kč! , Druh sortimentu : Kniha, Schritte International 1 KB+AB mit CD, Jazyk : Němčina, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.