Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny

Učebnice/Odborná literatura

Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny

Hodnocení: 1x
  • 4

Edice pracovních sešitů Hravá vlastivěda poskytuje ucelený pohled na naši vlast a na její jednotlivé části. Žáci se seznámí i s historií ČR a osvojí si základní poznatky o evropských zemích. Množství kvalitních mapových podkladů a dobových ilustrací probudí u žáků zájem o probírané téma. Pracovní sešity ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hravá vlastivěda 4 - Ne..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny koupíte i tady

Specifikace Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 60 Kč

Edice pracovních sešitů Hravá vlastivěda poskytuje ucelený pohled na naši vlast a na její jednotlivé části. Žáci se seznámí i s historií ČR a osvojí si základní poznatky o evropských zemích. Množství kvalitních mapových podkladů a dobových ilustrací probudí u žáků zájem o probírané téma. Pracovní sešity zahrnují také praktické dovednosti práce s mapou a orientaci v prostoru a poskytují přiměřený prostor pro opakování učiva v rámci tematických celků nebo také pro závěrečné shrnutí probírané » ... a dál?

Produkt Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny

Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny - parametry

Název produktu: Hravá vlastivěda 4 - Nejstarší české dějiny
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 105 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Edice pracovních sešitů Hravá vlastivěda poskytuje ucelený pohled na naši vlast a na její jednotlivé části. Žáci se seznámí i s historií ČR a osvojí si základní poznatky o evropských zemích. Množství kvalitních mapových podkladů a dobových ilustrací probudí u žáků zájem o probírané téma. Pracovní sešity zahrnují také praktické dovednosti práce s mapou a orientaci v prostoru a poskytují přiměřený prostor pro opakování učiva v rámci tematických celků nebo také pro závěrečné shrnutí probírané látky. Pracovní sešit Hravá vlastivěda pro 4. ročník ZŠ obsahuje kapitoly:

1. Malá kapitola o čase 2. České země v pravěku 3. Příchod Slovanů 4. Sámův kmenový svaz 5. Naše nejstarší minulost v pověstech 6. Velkomoravská říše Opakování I. - Od pravěku po Velkomoravskou říši 7. Vznik českého státu, vláda přemyslovských knížat 8. Život za vlády prvních Přemyslovců 9. Vznik Českého království, vláda přemyslovských králů 10. Český stát za vlády Lucemburků Opakování II. - Život za vlády Přemyslovců a Lucemburků 11. Život ve středověku 12. Husitské války 13. České země po husitských válkách 14. První Habsburkové na českém trůně Opakování III. - Od husitských válek po první Habsburky

Pracovní sešity Hravá vlastivěda jsou vytvořeny moderním a inovativním přístupem. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě pracovních sešitů se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování vlastivědy.

Podtitul: Pracovní sešit pro 4. ročník ZŠRok vydání: 2014Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-87881-10-1Počet stran: 32Rozměry: 298,0 x 211,0 x 3,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.