Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání

Učebnice/Odborná literatura

Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Německo-český právnický slovník - 2. vydání - Milena Horálková . Slovník zahrnuje v přibližně 16 000 heslech 26 000 německých slov a slovních spojení a 35 000 českých ekvivalentů terminologii ze všech právních oborů. Důraz je kladem především na právo občanské, trestní, obchodní a evropské. Nedílnou součástí hesláře ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání koupíte i tady

Specifikace Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 331 Kč

Slovník zahrnuje v přibližně 16 000 heslech 26 000 německých slov a slovních spojení a 35 000 českých ekvivalentů terminologii ze všech právních oborů. Důraz je kladem především na právo občanské, trestní, obchodní a evropské. ... a dál?

Produkt Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání

Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání - parametry

Název produktu: Horálková Milena: Německo-český právnický slovník - 2. vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 331 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 168 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Německo-český právnický slovník - 2. vydání - Milena Horálková . Slovník zahrnuje v přibližně 16 000 heslech 26 000 německých slov a slovních spojení a 35 000 českých ekvivalentů terminologii ze všech právních oborů. Důraz je kladem především na právo občanské, trestní, obchodní a evropské. Nedílnou součástí hesláře jsou i latinské výrazy a zkratky. V heslech jsou uváděny příklady a frazeologie, německé termíny jsou přepsány podle nových pravidel pravopisu a jsou opatřeny základní gramatickou informací (včetně přízvuku). Excerpována byla současná právnická literatura německy mluvících zemí, tj. nejen německá, ale i rakouská a švýcarská. Kromě originálních právnických publikací, učebnic a vzorů právních dokumentů byly významným zdrojem i německé právnické výkladové slovníky a zákoníky. Německo-český právnický slovník - 2. vydání - Milena Horálková od nakladatelství LEDA spol. s r. o. v kategorii Knihy | | | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.