Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch

Knihy

Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch

Hodnocení: 1x
  • 4

Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch - Höppnerová V., Jandová H Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každémudílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lzezakoupit publikaci Begleiter, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch koupíte i tady

Specifikace Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 20 Kč

Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každémudílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže ... a dál?

Produkt Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch

Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch - parametry

Název produktu: Höppnerová V., Jandová H: Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 161 Kč
Ušetríte až: 141 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Deutsch für Gymnasien 1 - Grundlagenlehrbuch - Höppnerová V., Jandová H Gymnazistům je určena řada učebnic navazující na předchozí povinnou výuku na základní škole. Soubor čtyř učebnic, metodické příručky ke každémudílu a audiokazet, respektuje zájmy středoškolské mládeže. K souboru lzezakoupit publikaci Begleiter, která doprovází všechny čtyři díly výklademmluvnických jevů a bohatou nabídkou cvičení. Každá učebnice obsahuje15 lekcí rozdělených na oddíly A, B a C, kontrolní otázky k poslechovýmtextům a oboustranný slovník. Ke čtvrtému dílu jsou navíc připojeny ukázkyněmecké krásné literatury, které studenty seznámí s nejvýznamnějšími spisovateli této jazykové oblasti. Metodická příručka ke každému dílu poskytuje učiteli návod k práci ve výuce a rozšiřuje informace o reáliích probíranýchv základní učebnici. Součástí příručky jsou kontrolní testy, diktáty a poslechové texty na kazetách namluvené rodilými mluvčími. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Německý jazyk | Učebnice pro SŠ | Další... od Klett naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Učebnice "Deutsch für Gymnasien" je určena 1. ročníku gymnázií. Klade si za cíl rozvíjet systematicky základní jazykové dovednosti - mluvení, čtení, poslech a psaní. Navazuje na povinnou výuku němčiny na základní škole. Deutsch für Gymnasien 1: Grundlagenlehrbuch - Věra Höppnerová, Hana Jandová od authora Věra Höppnerová, Hana Jandová a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.