Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech

Učebnice/Odborná literatura

Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech

Hodnocení: 1x
  • 4

Heraldika v souvislostech - Henry Camillo Pohanka . Kniha se na pozadí historických, odborných, výtvarných a jinak věcných skutečností pokouší vyjít vstříc faktu, že evropská heraldika představuje fenomenální , nadčasový, jednotný a kontinuálně se vyvíjející celek, jehož nedílnou součástí je i naše heraldika. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Heraldika v souvislostech
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech koupíte i tady

Specifikace Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 365 Kč

Kniha se na pozadí historických, odborných, výtvarných a jinak věcných skutečností pokouší vyjít vstříc faktu, že evropská heraldika představuje fenomenální , nadčasový, jednotný a kontinuálně se vyví ... a dál?

Produkt Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech

Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech - parametry

Název produktu: Henry Camillo Pohanka: Heraldika v souvislostech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 365 Kč
Maximální cena: 570 Kč
Ušetríte až: 205 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Heraldika v souvislostech - Henry Camillo Pohanka . Kniha se na pozadí historických, odborných, výtvarných a jinak věcných skutečností pokouší vyjít vstříc faktu, že evropská heraldika představuje fenomenální , nadčasový, jednotný a kontinuálně se vyvíjející celek, jehož nedílnou součástí je i naše heraldika. Projevuje snahu o zachycení co nejvíce souvislostí, jimiž je heraldická oblast všemi směry provázána. K tomu přispívá i doplněním určitých slepých míst, jež panují v našem domácím heraldickém povědomí. Jako první kniha, věnující se tomuto oboru, si důsledně všímá celého spektra heraldických variant, tj. heraldiky šlechtické, občanské, městské, církevní, cechovní, ale též napoleonské a dalších. Vyčerpávajícím způsobem popisuje vznik, podstatu a smysl veškerých evropských obecných a heroldských figur. K tomu prezentuje několik set rozličných a v tinkturách vyvedených znaků, které dostatečně ilustrují rozsah výrazových možností heraldiky. V nepřehlédnutelných významových souvislostech se dotýká všech dalších pomocných věd historických. V jedinečných a ucelených obrysech zachycuje vývoj naší státnosti v symbolice znaku od doby Přemyslovců až po současnost. Na závěr čtenáři předkládá vícejazyčný slovník s heraldikou souvisejících pojmů, který v naší zemi nebyl dosud publikován. Heraldika v souvislostech - Henry Camillo Pohanka od nakladatelství v kategorii Historie a military | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.