Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby

Knihy naučná literatura

Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Bezbariérové stavby - Helena Šnajdarová. Jedním ze základních problémů bránících uplatnění zdravotně postižených občanů v začlenění do běžného života jsou architektonické bariéry. V posledních několika letech proto výrazně roste význam řešení staveb pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Publikace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Bezbariérové stavby
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby koupíte i tady

Specifikace Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 153 Kč

Jedním ze základních problémů bránících uplatnění zdravotně postižených občanů v začlenění do běžného života jsou architektonické bariéry. V posledních několika letech proto výrazně roste význam řešen ... a dál?

Produkt Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby

Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby - parametry

Název produktu: Helena Šnajdarová: Bezbariérové stavby
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 153 Kč
Maximální cena: 227 Kč
Ušetríte až: 74 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Bezbariérové stavby - Helena Šnajdarová. Jedním ze základních problémů bránících uplatnění zdravotně postižených občanů v začlenění do běžného života jsou architektonické bariéry. V posledních několika letech proto výrazně roste význam řešení staveb pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Publikace autorky Heleny Šnajdarové je odrazem zájmu odborné veřejnosti o tuto problematiku. Zahrnuje stavby bytových domů, byty zvláštního určení, objekty pro sociální péči, stavby určené pro zaměstnání osob s těžkým zdravotním postižením. Dotýká se rovněž škol, předškolních zařízení a sportovišť. Kniha popisuje dispoziční i technická řešení úprav včetně přístupů, chodníků, vstupů, výtahů, hygienických zařízení a veřejných ploch, jako jsou parkoviště a odstavné plochy. Na podrobných kresbách a výkresech najdou čtenáři konstrukční řešení jednotlivých úprav staveb pro zdravotně postižené. Text knihy je doprovázen množstvím fotografií. V knize dále najdete: - legislativní úpravy k 1. 1. 2007 v návaznosti na platnost nového stavebního zákona - veřejná prostranství - plošiny a výtahy - zpřístupnění staveb - šikmé rampy - vyhrazená stání, parkovací a odstavné plochy - hygienická zařízení Bezbariérové stavby - Helena Šnajdarová od nakladatelství Era Group, spol.s r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.