Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná)

Próza - beletrie

Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná)

Hodnocení: 1x
  • 4

Bridget Jonesová si nejdřív píše deník a snaží se najít toho pravého, pak je s rozumem v koncích a nakonec láskou šílená. Ve třiceti i v padesáti zůstává stejná – stejně ztřeštěná, stejně sexy. Neustále zažívá milostné eskapády, počítá vypité skleničky vína a sleduje svoji váhu, ať je single nebo šťastně vdaná. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná) koupíte i tady

Specifikace Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná)

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 632 Kč

Bridget Jonesová si nejdřív píše deník a snaží se najít toho pravého, pak je s rozumem v koncích a nakonec láskou šílená. Ve třiceti i v padesáti zůstává stejná – stejně ztřeštěná, stejně sexy. Neustále zažívá milostné eskapády, počítá vypité skleničky vína a sleduje svoji váhu, ať je single nebo šťastně vdaná. Neodolatelná Bridget zůstává prostě neodolatelně svá při všem, co dělá. Ať už hledá partnera, píše filmový scénář, nebo třeba vychovává děti. ... a dál?

Produkt Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná)

Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná) - parametry

Název produktu: Helen Fieldingová: Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 632 Kč
Maximální cena: 807 Kč
Ušetríte až: 175 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bridget Jonesová si nejdřív píše deník a snaží se najít toho pravého, pak je s rozumem v koncích a nakonec láskou šílená. Ve třiceti i v padesáti zůstává stejná – stejně ztřeštěná, stejně sexy. Neustále zažívá milostné eskapády, počítá vypité skleničky vína a sleduje svoji váhu, ať je single nebo šťastně vdaná. Neodolatelná Bridget zůstává prostě neodolatelně svá při všem, co dělá. Ať už hledá partnera, píše filmový scénář, nebo třeba vychovává děti. Bridget Jonesová si nejdřív píše deník a snaží se najít toho pravého, pak je s rozumem v koncích a nakonec láskou šílená. Ve třiceti i v padesáti zůstává stejná – stejně ztřeštěná, stejně sexy. Neustále zažívá milostné eskapády, počítá vypité skleničky vína a sleduje svoji váhu, ať je single nebo šťastně vdaná. Neodolatelná Bridget zůstává prostě neodolatelně svá při všem, co dělá. Ať už hledá partnera, píše filmový scénář, nebo třeba vychovává děti. Bridget Jonesová - box 1-3 - Helen Fieldingová. Neodolatelná Bridget zůstává prostě neodolatelně svá při všem, co dělá. Ať už hledá partnera, píše filmový scénář, nebo třeba vychovává děti. Bridget Jonesová - box 1-3 - Helen Fieldingová od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz kniha, Zábavná, dojemná, ztřeštěná... 1-3 Deník Bridget Jonesové, S rozumem v koncích, Láskou šílená, Helen Fieldingová, Všechny díly Bridget Jonesové pohromadě v exkluzivním dárkovém boxu, XYZ Autor : Helen Fieldingová, Druh sortimentu : Kniha, Bridget Jonesová box 1-3 (Zábavná, dojemná, ztřeštěná), Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.