Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD

Učebnice/Odborná literatura

Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Měření fyzikálních veličin na CD - Eva Hejnová. První z řady DVD k výuce fyziky, které doplňují učebnice autorů R. Kolářová a kol.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ, ale užitečné budou i všem učitelům, kteří učí podle jiných učebnic. V prezentacích je zahrnuto velké množství aplikačních i problémových úloh, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD koupíte i tady

Specifikace Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 672 Kč

První z řady DVD k výuce fyziky, které doplňují učebnice autorů R. Kolářová a kol.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ, ale užitečné budou i všem učitelům, kteří učí podle jiných učebnic. V prezentacích je ... a dál?

Produkt Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD

Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD - parametry

Název produktu: Hejnová Eva: Měření fyzikálních veličin na CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 672 Kč
Maximální cena: 1 239 Kč
Ušetríte až: 567 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Měření fyzikálních veličin na CD - Eva Hejnová. První z řady DVD k výuce fyziky, které doplňují učebnice autorů R. Kolářová a kol.: Fyzika pro 6. až 9. ročník ZŠ, ale užitečné budou i všem učitelům, kteří učí podle jiných učebnic. V prezentacích je zahrnuto velké množství aplikačních i problémových úloh, námětů na zajímavé pokusy i další samostatnou práci žáků. Jednotlivé úlohy v předváděcích sešitech využívají v maximální míře možností interaktivní tabule (doplňování textů, dokreslování obrázků, přesouvání a seskupování textů a obrázků, luštění křížovek, odkazy na internet, zvukové klipy, videonahrávky atd.). Velký důraz je kladen na motivaci žáků, mezipředmětové vztahy a využití fyzikálních poznatků v běžném životě. Všechny prezentace jsou připraveny ve formě předváděcích sešitů k použití na interaktivní tabuli typu ACTIVboard využívající programu ACTIVstudio (verze 3.7.18). Interaktivní prezentace je určená pro systémy Windows k použití na interaktivní tabuli typu ACTIVboard využívající programu ACTIVstudio Profesional Edition. Lze ji používat i na jiných typech interaktivních tabulí nebo promítat pomocí dataprojektoru s využitím prohlížeče ACTIVstudio Student Edition, který je součástí tohoto multimediálního CD. Publikace: Měření fyzikálních veličin na CD - Eva Hejnová. Měření fyzikálních vel. na CD - PROMETHEUS - Jazyk: CZ - ISBN: 978-80-7196-380-6 - Kniha Autor knihy Eva Hejnová, Vydavatelstvo PROMETHEUS Eva HejnováPROMETHEUSKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.