Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti

Učebnice/Odborná literatura

Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Hraniční porucha osobnosti - Vznik poruchy, průběh a možnosti jejího překonání - Heinz-Peter Röhr. V současné době stoupá počet lidí, kteří trpí takzvanými ranými poruchami. Jednou z nich je i borderline čili hraniční porucha osobnosti. Odborníci očekávají, že v budoucnosti bude výskyt raných poruch ještě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti koupíte i tady

Specifikace Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 156 Kč

V současné době stoupá počet lidí, kteří trpí takzvanými ranými poruchami. Jednou z nich je i borderline čili hraniční porucha osobnosti. Odborníci očekávají, že v budoucnosti bude výskyt raných poruch ještě častější než dnes. V současnosti se odhaduje, že hraniční poruchu osobnosti vykazuje až 50% pacientů, kteří vyhledávají psychoterapeutickou pomoc. Zkušený německý terapeut Hans-Peter Röhr se ve své knize osobitým způsobem zabývá vznikem této poruchy, jejím průběhem a naznačuje možnosti jejího překonání, a » ... a dál?

Produkt Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti

Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti - parametry

Název produktu: Heinz-Peter Röhr: Hraniční porucha osobnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 283 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Hraniční porucha osobnosti - Vznik poruchy, průběh a možnosti jejího překonání - Heinz-Peter Röhr. V současné době stoupá počet lidí, kteří trpí takzvanými ranými poruchami. Jednou z nich je i borderline čili hraniční porucha osobnosti. Odborníci očekávají, že v budoucnosti bude výskyt raných poruch ještě častější než dnes. V současnosti se odhaduje, že hraniční poruchu osobnosti vykazuje až 50% pacientů, kteří vyhledávají psychoterapeutickou pomoc. Zkušený německý terapeut Hans-Peter Röhr se ve své knize osobitým způsobem zabývá vznikem této poruchy, jejím průběhem a naznačuje možnosti jejího překonání, a to jak v terapii, tak svépomocí. Za východisko si autor zvolil v Čechách méně známý pohádkový příběh ze sbírky bratří Grimmů Jan ježek. Na hlavním protagonistovi příběhu, chlapci, který se narodil s lidským tělem a hlavou ježka, ukazuje kořeny, ze kterých hraniční porucha osobnosti vyrůstá. Pohádkový děj pak doprovází jeho úvahy o hlavních rysech života lidí s touto poruchou, ale také o cestách, které vedou k uzdravení. Dodatek knihy je věcným pojednáním o popisované poruše a konkrétních možnostech svépomoci a terapie. Publikace: Hraniční porucha osobnosti - Vznik poruchy, průběh a možnosti jejího překonání - Heinz-Peter Röhr. Heinz-Peter RöhrVznik poruchy, průběh a možnosti jejího překonáníPORTÁL 2011Kniha, čeština, 120 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.