Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi

Knihy naučná literatura

Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Voodoo je magické umění, které silou vůle ovlivňuje skutečnost. Svět, který nás obklopuje, je jen zrcadlem našeho vědomí. Magický svět obrazů se zakládá na poznání, že všechno je na všech úrovních skutečnosti vzájemně propojeno a vytváří nezměrně velkou, různorodou a neoddělitelnou síť energií. Proto magie vzniká na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
skladem

Jaké má kniha
Rituály voodoo v praxi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi koupíte i tady

Specifikace Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 230 Kč

Voodoo je magické umění, které silou vůle ovlivňuje skutečnost. Svět, který nás obklopuje, je jen zrcadlem našeho vědomí. Kniha informuje o známých i méně známých praktikách haitských kouzelníků, jejichž schopnosti se považují za zvláště mimořádné. ... a dál?

Produkt Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi

Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi - parametry

Název produktu: Heike Owusu: Rituály VooDoo v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Voodoo je magické umění, které silou vůle ovlivňuje skutečnost. Svět, který nás obklopuje, je jen zrcadlem našeho vědomí. Magický svět obrazů se zakládá na poznání, že všechno je na všech úrovních skutečnosti vzájemně propojeno a vytváří nezměrně velkou, různorodou a neoddělitelnou síť energií. Proto magie vzniká na jednom místě, zatímco na jiném místě se její energie hromadí, aby následně působila na místě třetím. Všechny tyto poznatky jsou v kultu voodoo shromážděny v mnoha rituálech, které lze v pozměněné formě najít v mnoha světových kulturách. Společně s touto rituální praxí se v knize prezentují i obecně platné základy magické činnosti, které působí stejně na Haiti či v oblastech jižních oceánů stejně jako v evropských čarodějnických tradicích. Kniha informuje o známých i méně známých praktikách haitských kouzelníků – bokorů, jejichž schopnosti se považují za zvláště mimořádné. Vedle popisů a četných doprovodných ilustrací podává autorka rovněž návody k rozvoji potřebných duševních sil i k provádění smysluplných magických cvičení, nechybí část věnovaná ochraně proti magickým zásahům či etickým základům magické práce. Nechybí ani odkazy na praktiky jiných světových kultur, které mají podobné důsledky jako klasické voodoo. Vybráno z obsahu: Loanové: vyvolávání služebních bohů voodoo – Iniciace do rituální posedlosti – Fetiše – Zombie, elementálové a kouzla se sloužícími duchy – Kouzla s panenkami – Démoni a sférické bytosti – Magické symboly a pomocné prostředky (kruhy, spirály, pentagramy; nože a hůlky – Magické kondenzátory – magická cvičení (uvolňování, dýchání, trans, jasnozřivost, ovládání živlů – Účinky kouzel. Publikace: RITUÁLY VOODOO V PRAXI - Owusu Heike. Owusu Heike. MAGICKÁ CVIČENÍ, RITUÁLY OCHRANY - KNIHA OBSAHUJE

NÁVODY K ROZVOJI POTŘEBNÝCH DUCHOVNÍCH SIL, RADY A RITUÁLY PRO

PRAKTICKOU PRÁCI A OCHRANA PROTI SPIRITUÁLNÍM ZÁSAHŮM. VOODOO JE

MAGIE A MAGIE JE UMĚNÍ. Publikace: RITUÁLY VOODOO V PRAXI - Owusu Heike. Heike OwusuMagická cvičení, Rituály ochranyFontánaKniha, čeština, 280 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.