Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček

Próza - beletrie

Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček

Hodnocení: 1x
  • 4

Kronika ptáčka na klíček - Haruki Murakami. Tóru Okada žije s manželkou Kumiko na tokijském předměstí. Nedávno dal v docela dobrém zaměstnání výpověď — potřebuje si ujasnit, kudy se chce v životě vlastně ubírat. Jenže jakýkoli úspěch je mu lhostejný. Nemá žádné plány ani touhu vyniknout. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček koupíte i tady

Specifikace Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 372 Kč

Tóru Okada žije s manželkou Kumiko na tokijském předměstí. Nedávno dal v docela dobrém zaměstnání výpověď – potřebuje si ujasnit, kudy se chce v životě vlastně ubírat. Jeho život náhle naruší telefonát neznámé ženy... ... a dál?

Produkt Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček

Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček - parametry

Název produktu: Haruki Murakami: Kronika ptáčka na klíček
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 372 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kronika ptáčka na klíček - Haruki Murakami. Tóru Okada žije smanželkou Kumiko na tokijském předměstí. Nedávno dal vdocela dobrém zaměstnání výpověď — potřebuje si ujasnit, kudy se chce vživotě vlastně ubírat. Jenže jakýkoli úspěch je mu lhostejný. Nemá žádné plány ani touhu vyniknout. Není sto zařadit se do většinové společnosti. Ve třiceti jsem se zastavil aod té doby nevím, co se sebou. Atak zatímco jeho žena chodí do práce aoba živí, mladý muž se stará odomácnost. Jednoho dopoledne vaří Tóru špagety au toho naslouchá zvláštnímu ptačímu zpěvu přicházejícímu odkudsi zvenčí. Poklidnou atmosféru netečně plynoucího života náhle nečekaně naruší telefonát neznámé ženy, která dělá Tóruovi necudné návrhy. Ten její svádění sice rázně odmítá, nicméně od tohoto okamžiku se jeho život začíná pozvolna obracet vzhůru nohama aveškeré domnělé jistoty se neúprosně obnažují jako pouhé iluze…Bezmála detektivní příběh na hranicích mezi realitou, sny avzpomínkami. Nástrahy číhají iv říši podvědomí — anebezpečně prosakují do „normálního“ světa. Děj je doslova prošpikován svérázným okultismem, sděsivými odbočkami kextrémním událostem vyvěrajícím zúčasti Japonska vdruhé světové válce. Obsáhlý román olásce aosamělosti, plný melancholie, ale ijemného humoru, je nadto působivě temperován stínovými erotickými fantaziemi — bolestnou smyslností sycenou soutokem krutosti aněhy. Kronika ptáčka na klíček - Haruki Murakami od nakladatelství Odeon v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Anotace: Tóru Okada žije s manželkou Kumiko na tokijském předměstí. Nedávno dal v docela dobrém zaměstnání výpověď – potřebuje si ujasnit, kudy se chce v životě vlastně ubírat. Jeho život náhle naruší telefonát neznámé ženy... Detektivní příběh na hranicích mezi realitou, sny a vzpomínkami. Román o lásce a osamělosti, plný melancholie, ale i jemného humoru… Ukázka z textu Je vůbec možné, aby jeden člověk pochopil dokonale jiného člověka? Kdybychom dejme tomu chtěli někoho dobře poznat a věnovali tomu dlouhou dobu vážné úsilí, do jaké míry se nám podaří přiblížit skutečné podstatě toho

druhého? Občas jsme přesvědčeni, že někoho dobře známe. Ale opravdu o něm víme to podstatné? O takových věcech jsem začal vážně přemýšlet asi týden poté, co jsem přestal pracovat v advokátní kanceláři. Do té doby jsem zaručeně ani jednou ve svém životě nepocítil potřebu zaobírat se otázkami podobného druhu. Proč asi? Nejspíš proto, že jsem měl plné ruce práce se zajišťováním své existence. Byl jsem příliš zaneprázdněný, než abych se zabýval sám sebou.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.