Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva

Učebnice/Odborná literatura

Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva

Hodnocení: 11x
  • 3.90909

Čtenářům předkládáme dílo profesora Hanse Hattenhauera o evropských právních dějinách, které bylo u našich německých sousedů i v dalších zemích přijato s velkým zájmem. Tento úspěch je zjevně podmíněn tím, že složité peripetie evropských právních dějin podává autor tak, aby do nich mohl proniknout co nejširší okruh ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.16667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva koupíte i tady

Specifikace Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 969 Kč

Autor : Hans Hattenhauer, Toto úspěšné dílo sleduje tři tisíce let trvající vývoj právní kultury v Evropě. Kniha je rozsáhlým překladem díla profesora Hattenhauera, známého německého právního historika. Autor se neomezuje na pouhý historický přehled pramenů práva, ale pojímá právní dějiny jako skutečné dějiny práva v celé jeho šíři. Podrobný výklad je doplněn o rejstříky a vysvětlivky. Druh sortimentu : Kniha, Evropské dějiny práva, Jazyk : Čeština, Počet stran : 708 ... a dál?

Produkt Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva

Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva - parametry

Název produktu: Hans Hattenhauer: Evropské dějiny práva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 969 Kč
Maximální cena: 1 140 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 11 x
Hodnocení:
  • 3.90909
Podrobný popis:

Čtenářům předkládáme dílo profesora Hanse Hattenhauera o evropských právních dějinách, které bylo u našich německých sousedů i v dalších zemích přijato s velkým zájmem. Tento úspěch je zjevně podmíněn tím, že složité peripetie evropských právních dějin podává autor tak, aby do nich mohl proniknout co nejširší okruh zájemců, právníků i neprávníků. Kniha je přitom vydávána v době, kdy se Evropa snaží znovu definovat svou identitu a zakotvit ji v právu. Pro nás je průkopnická i v tom, že pozornost čtenáře obrací nejen na formální znění vybraných pramenů práva (ústav, zákonů apod.), ale snaží se postihnout i souvislosti mezi fakty a vývoj právního myšlení. Sleduje tak děje práva jako živého organismu, čemuž slouží i četné příklady z konkrétního působení práva v praxi. Kniha je doplněna vysvětlivkami některých odborných termínů, seznamem literatury a podrobnými rejstříky. Publikace: Evropské dějiny práva - Hattenhauer Hans. Toto úspěšné dílo sleduje tři tisíce let trvající vývoj právní kultury v Evropě. Kniha je rozsáhlým překladem díla profesora Hattenhauera, známého německého právního historika. Autor se neomezuje na pouhý historický přehled pramenů práva, ale pojímá právní dějiny jako skutečné dějiny práva v celé jeho šíři. Podrobný výklad je doplněn o rejstříky a vysvětlivky. Publikace: Evropské dějiny práva - Hattenhauer Hans. Monografie rekapituluje dějiny evropského práva v období od archaických kultur až po studenou válku.

Počet stran: 708. Výborný stav. Evropské dějiny práva PS1 - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 708 str. - ISBN: 80-7179-056-7 - Kniha Autor knihy Hans Hattenhauer, Vydavatelstvo C.H.BECK Hans HattenhauerC.H.BECKKniha, čeština, 708 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.