Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1

Učebnice/Odborná literatura

Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Numerace, sčítání a odčítání do 6. V pracovním sešitě budou žáci procvičovat numeraci, sčítání a odčítání čísel v oboru 0-6 nebo jednoduché slovní úlohy. V sešitě vystupuje Krteček jako žákův průvodce a pomáhá mu udělat prní krůčky v matematice. Pomocí matematických pětiminutovek ALTER můžete procvičovat numerické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Matematika 1
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1 koupíte i tady

Specifikace Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 36 Kč

Vlasta Landová, Hana Staudková, Věra Tůmová, ilustroval Zdeněk Miler Pracovní sešit probírá numeraci, sčítání a odčítání čísel od 0 do 6 a jednoduché slovní úlohy procvičující toto učivo. Žáky provází celým sešitem Krteček, a usnadňuje tak první kroky v matematice. ... a dál?

Produkt Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1

Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1 - parametry

Název produktu: Hana Staudková, Vlasta Landová: Matematika 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 36 Kč
Maximální cena: 83 Kč
Ušetríte až: 47 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Numerace, sčítání a odčítání do 6. V pracovním sešitě budou žáci procvičovat numeraci, sčítání a odčítání čísel v oboru 0-6 nebo jednoduché slovní úlohy. V sešitě vystupuje Krteček jako žákův průvodce a pomáhá mu udělat prní krůčky v matematice. Pomocí matematických pětiminutovek ALTER můžete procvičovat numerické počítání. Z tohoto sešitu rovněž vychází CD-ROM Krtečkova matematika. 32 stran, měkká vazba Metodická poznámka: Čas věnovaný probírání látky záleží na úrovní třídy, na školním vzdělávacím programu a na stylu práce učitele. Činnostním charakterem výuky a její individualizací motivuje žáky k aktivitě a podněcuje jejich zájem o matematiku. Numeraci do šesti věnujeme pozornost a čas přiměřený úrovni třídy; rychlejší postup umožníte vždy těm žákům, kteří hned na počátku 1. ročníku suveréně sčítají a odčítají třeba až do 20. Hodiny matematiky nejsou  hodinami kreslení a malování. Všechny pokyny "vymaluj" je třeba chápat jako "vyznač"; místo vymalování může žák přístušné prvky označit barevnou čárkou, tečkou nebo je může jen zaškrtnout; je-li požadováno kreslení určitého počtu prvků, může žák místo jablek, hrníčků nebo rybek nakreslit jen kolečka, čárky nebo jiné jednoduché tvary. V tištěné publikaci Časové a tématické plány k učebnicím Alter pro 1 stupeň ZŠ zkoordinované s RVP ZV jsou k dispozizi orientační plány pro matematiku v 1. ročníku.  Uvedený plán je spíše pro variantu dobré úrovně třídy a pro rychlejší postup - orientačně 1 stránka v učebnicích na jednu vyučovací hodinu. S příhlédnutím k výše uvedeným skutečnostem je nutno plán upravit vždy pro konkrétní třídu. Pokud školní vzdělávací program přesouvá sčítání a odčítání s přechodem přes desítku do 2. ročníku, skončí učivo 1. ročníku sešitem č.3. Dobré počtáře a žáky se zájmem o matematiku však nebudeme umělě brzdit v jejich rozvoji a umožníme jim samostatně pracovat se sešitem Matematika 4/A Alter. Na počátku 2. ročníku pak lze pracovat se sešitem Matematika 4/B Alter. Matematika sešit 1 pro 1. ročník ZŠ - Landová Vlasta, Staudková Hana,. Vlasta Landová, Hana Staudková, Věra Tůmová, ilustroval Zdeněk Miler Pracovní sešit probírá numeraci, sčítání a odčítání čísel od 0 do 6 a jednoduché slovní úlohy procvičující toto učivo. Žáky provází celým sešitem Krteček, a usnadňuje tak první kroky v matematice. Matematika sešit 1 pro 1. ročník ZŠ - Landová Vlasta, Staudková Hana, od nakladatelství v kategorii | | Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Podtitul: Numerace, sčítání a odčítání do 6Autor: Vlasta LandováVazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7245-280-4Počet stran: 32Rozměry: 284,0 x 204,0 x 4,0 Autor: Vlasta LandováNakladatelství: ALTERVazba: Brožovaná bez přebalu leskláPočet stránek: 32Rozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x4 mmISBN: 978-80-7245-280-4 Kniha: Matematika 1.ročník 1 nv., Landová, Vlasta, Nakladatelství ALTER s.r.o., Knihy - Učebnice, odborná literatura - Základní školní výuka - Matematika


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.