Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl

Knihy

Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl

Hodnocení: 1x
  • 4

V rámci nové Modré řady Matematika a její aplikace 1–5 zachovává publikace Matematika a její aplikace 5 vše originální z původních učebnic Prodosu, ale zároveň prakticky naplňuje pojetí moderní učebnice dle RVP. Nový třídílný titul Vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části jsou však cele prakticky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl koupíte i tady

Specifikace Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 32 Kč

Nový třídílný titul Matematika a její aplikace 5 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části jsou však cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dět ... a dál?

Produkt Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl

Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl - parametry

Název produktu: Hana Mikulenková: Matematika a její aplikace pro 5. ročník 2. díl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 82 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V rámci nové Modré řady Matematika a její aplikace 1–5 zachovává publikace Matematika a její aplikace 5 vše originální z původních učebnic Prodosu, ale zároveň prakticky naplňuje pojetí moderní učebnice dle RVP. Nový třídílný titul Vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části jsou však cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby Vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. Učivo nebude pro děti odtažitým abstraktním modelem, ale umožní jim přímou praktickou aplikaci. Teprve ta dětem dovolí pochopit základní matematické vztahy ve světě kolem nás a rozvíjet je a smysluplně a účelně využívat v běžném životě. Učebnice k tomu žáky vede jednak promyšlenou sestavou praktických úkolů – jsou ve funkčním spojení s výkladem, který je často spíše doplňuje, a děti tak mnohé pochopí samy ještě dříve, než se to dozvědí z výkladu. Jednak je v tomto směru velmi vstřícná graficky – přehlednost a názorné ilustrace dají žákům mnohé pochopit a zároveň jim nabízejí neotřelé úkoly k řešení. Jak pomocí Matematiky konkrétně dosahovat očekávaných výstupů a rozvíjet klíčové kompetence Vám pak co nejpřehledněji ukáže Průvodce výukou dle RVP pro 2. vzdělávací období (očekávané výstupy, klíčové kompetence, mezioborové souvislosti, průřezová témata). Celá Modrá řada Matematika a její aplikace pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí. Akcentovány jsou mezioborové souvislosti, především s českým jazykem a literaturou a tematickými okruhy kompletu Člověk a jeho svět. (Schvalovací doložka MŠMT: č.j. 6079/2008-22)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.