Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi

Knihy

Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi

Hodnocení: 1x
  • 4

Jen málokteré dítě vydrží v klidu. Dává o sobě vědět svému okolí tím, že neposedí a řádí. Uspokojuje tím svou potřebu pohybu a jeho prostřednictvím poznávat své prostředí: dosáhne, ohmatá, vyleze, popere se, a nakonec zdemoluje věc nebo sebe samo. Jeho fyzický a intelektuální vývoj je nesmírně rychlý a náročný. Z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Sportujeme s nejmenšími..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi koupíte i tady

Specifikace Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 24 Kč

Jen málokteré dítě vydrží v klidu. Dává o sobě vědět svému okolí tím, že neposedí a řádí. Uspokojuje tím svou potřebu pohybu a jeho prostřednictvím poznávat své prostředí: dosáhne, ohmatá, vyleze, pop ... a dál?

Produkt Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi

Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi - parametry

Název produktu: Hana Dvořáková: Sportujeme s nejmenšími dětmi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 24 Kč
Maximální cena: 45 Kč
Ušetríte až: 21 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jen málokteré dítě vydrží v klidu. Dává o sobě vědět svému okolí tím, že neposedí a řádí. Uspokojuje tím svou potřebu pohybu a jeho prostřednictvím poznávat své prostředí: dosáhne, ohmatá, vyleze, popere se, a nakonec zdemoluje věc nebo sebe samo. Jeho fyzický a intelektuální vývoj je nesmírně rychlý a náročný. Z bezmocného tvorečka, který umí nanejvýš křičet, kroutit hlavičkou a bezcílně pohnout údy, se během pár měsíců vyvine bytost pohybově soběstačná a aktivní. A tehdy nastává ten správný okamžik začít se sportováním. Dítě se jeho prostřednictvím učí ovládat své tělo i mozek. Rozvojem pohybových dovedností poznává své možnosti, proniká do světa a zabydluje se mezi lidmi. Dítě uvyklé pohybu se dobře uplatní ve sportovních oddílech, prosadí se ve škole a snáze si poradí v kolektivu. Pohyb je tak pro dítě v raném věku nejdůležitější metodou rozvoje osobnosti. A rodiče mu přitom jsou nejdůležitějšími a nejbližšími průvodci a pomocníky. Mohou svého potomka vést k tomu, aby se uvědomělý aktivní pohyb stal součástí jeho životního stylu, zdravého a bez ohrožení různými riskantními svody. V této publikaci najdou dostatek rad, návodů a inspirace, jak vést své dítě k pohybu hrou, cvičením či sportem. Autorka doc. PhDr. Hana Dvořáková, CSc., je přední tělovýchovnou odbornicí. Dlouhá léta pracovala ve Výzkumném ústavu tělovýchovném a své zkušenosti a poznatky předává studentům na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Specializuje se na problematiku tělesné výchovy nejmenších dětí a pohybovou rekreaci rodin s dětmi. Je dlouholetou cvičitelkou a vede cvičební kursy pro rodiče. Na téma tělovýchovných aktivit dětí publikovala množství odborných příspěvků a publikací. Publikace: Sportujeme s nejmenšími dětmi - Hana Dvořáková. Odbornice na tělesnou výchovu dětí radí, jak cvičit s našimi nejmenšími, aby rostli do zdraví a krásy. Těžištěm publikace je soubor názorných pohybových aktivit. Publikace: Sportujeme s nejmenšími dětmi - Hana Dvořáková. Sportujeme s nejmen.dětmi TEMI - Edice: VaříTeMi - TeMi - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 98 str. - ISBN: 978- Hana DvořákováTeMi 2009, edice VaříTeMiKniha, čeština, 98 stran Autor knihy Hana Dvořáková, Vydavatelstvo TeMi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.