Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley

Knihy naučná literatura

Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley

Hodnocení: 1x
  • 4

Něco absolutně jedinečné: nepotřebujete žádné karty - úplně stačí tato knížka! Jedná se o velmi jednoduchou a přitom účinnou metodu ""věštění"" či spíše hledání moudré rady a povzbuzení. Na začátku knihy se nachází stránka s kruhovým obrazcem zaplněném čísly. Stačí zavřít oči, soustředit se na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7809

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 134 Kč

Publikace: Tarot bez karet - Magie - Crowley - Magie na každý den - Hajo Banzhaf. Věštecká příručka, ke které nepotřebujeme karty. Na začátku knihy se nachází stránka s kruhovým obrazcem, který je zaplněn čísly. Stačí zavřít oči, soustředit se na otázku, jež vás zajímá, a intuitivně položit prst na libovolné místo v kruhu. Číslo, na kterém prst spočine, znamená odpověď na vaši otázku. Publikace: Tarot bez karet - Magie - Crowley - Magie na každý den - Hajo Banzhaf. ... a dál?

Produkt Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley

Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley - parametry

Název produktu: Hajo Banzhaf: Tarot bez karet - Magie - Crowley
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 134 Kč
Maximální cena: 182 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Něco absolutně jedinečné: nepotřebujete žádné karty - úplně stačí tato knížka! Jedná se o velmi jednoduchou a přitom účinnou metodu ""věštění"" či spíše hledání moudré rady a povzbuzení. Na začátku knihy se nachází stránka s kruhovým obrazcem zaplněném čísly. Stačí zavřít oči, soustředit se na otázku, která vás zajímá, a intuitivně položit prst na libovolné místo v kruhu. Číslo, na kterém prst spočívá, je vaší odpovědí. Odpovídá určité tarotové kartě, která je při něm zobrazena. Odpovědi se přitom dělí do několika sekcí podle tématu dané otázky: budoucnost, láska, ráda osudu, stín, pochopení problému, zaříkávání. (magie na každý den) Niečo absolútne jedinečné: nepotrebujete nijaké karty - úplne stačí táto knižka! Jedná sa o veľmi jednoduchú a pritom účinnú metódu „veštenia“, či skôr hľadania múdrej rady a povzbudenia. Na začiatku knihy sa nachádza stránka s kruhovým obrazcom zaplnenom číslami. Stačí zatvoriť oči, sústrediť sa na otázku, ktorá vás zaujíma, a intuitívne položiť prst na ľubovoľné miesto v kruhu. Číslo, na ktorom prst spočíva, je vašou odpoveďou. Zodpovedá určitej tarotovej karte, ktorá je při ňom zobrazená. Odpovede sa pritom delia do niekoľkých sekcií podľa témy danej otázky: budúcnosť, láska, rada osudu, tieň, pochopenie problému, zariekavanie. Publikace: Tarot bez karet - Magie - Crowley - Magie na každý den - Hajo Banzhaf. Věštecká příručka, ke které nepotřebujeme karty. Na začátku knihy

se nachází stránka s kruhovým obrazcem, který je zaplněn čísly.

Stačí zavřít oči, soustředit se na otázku, jež vás zajímá, a

intuitivně položit prst na libovolné místo v kruhu. Číslo, na

kterém prst spočine, znamená odpověď na vaši otázku. Publikace: Tarot bez karet - Magie - Crowley - Magie na každý den - Hajo Banzhaf.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.