Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES

Učebnice/Odborná literatura

Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES

Hodnocení: 1x
  • 4

Les 500 exercices de grammaire A1-A2-B1-B2 cvičení k upevnění znalostí francouzštiny pro práci ve třídě i doma vzorové příklady k zamyšlení nad tím, jak to funguje, objevování pravidla k pochopení poslouží i ilustrace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES koupíte i tady

Specifikace Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 298 Kč

Les 500 exercices de grammaire A1-A2-B1-B2 cvičení k upevnění znalostí francouzštiny pro práci ve třídě i doma vzorové příklady k zamyšlení nad tím, jak to funguje, objevování pravidla k pochopení poslouží i ilustrace více než 500 rozmanitých cvičení dle různé obtížnosti a cvičení zařazená do kontextu pro daný stupeň požadovaných znalostí slovní zásoba odpovídá stávající úrovní » ... a dál?

Produkt Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES

Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES - parametry

Název produktu: Hachette LES 500 EXERCICES GRAMMAIRE B2 LIVRE a CORRIGES
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 298 Kč
Maximální cena: 398 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Les 500 exercices de grammaire A1-A2-B1-B2 cvičení k upevnění znalostí francouzštiny pro práci ve třídě i doma vzorové příklady k zamyšlení nad tím, jak to funguje, objevování pravidla k pochopení poslouží i ilustrace více než 500 rozmanitých cvičení dle různé obtížnosti a cvičení zařazená do kontextu pro daný stupeň požadovaných znalostí slovní zásoba odpovídá stávající úrovní studujících na konci každé kapitoly je zařazeno opakování (Bilan) v závěru učebnic ke všem úrovním je přehled mluvnice s časováním sloves, rejstřík mluvnických výrazů s odkazy na stránky a klíč ke cvičením v učebnici pro úroveň B1 je na konci pouze gramatický rejstřík a klíč navíc je však u úrovně B1 rejstřík odkazů na základní mluvnická pravidla, velmi dobře vysvětlená v učebnici mluvnice Nouvelle grammaire du Français, cours de Civilisation française de la Sorbonne .   (niveau B2 : [avec corrigés]) Publikace: 500 EXER. DE GRAMMAIRE B2 (avec corrigés) - DELATOUR, J.;GIRODON, J.. Des exercices pour s'entraîner en français, utilisables en classe

ou en autonomie. Les 500 exercices de grammaire niveau B2 proposent

: une démarche d'observation et de découverte de la r Publikace: 500 EXER. DE GRAMMAIRE B2 (avec corrigés) - DELATOUR, J.;GIRODON, J..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.