Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata

Učebnice/Odborná literatura

Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata

Hodnocení: 1x
  • 4

VÍTE: ? Který světoznámý výrobce krmiv pro psy a kočky přidává do krmiva KALY Z ČIŠTIČEK ODPADNÍCH VOD ?   Které krmivo obsahuje ČÁSTI ZVÍŘECÍCH MRTVÝCH TĚL ?   Proč psy a kočky trpí lidskými chorobami jako ALERGIE, CUKROVKA, RAKOVINA, atd. ?   Chcete vědět více? OBJEDNEJTE A PŘEČTĚTE si tuto knihu. NENECHTE už svého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata koupíte i tady

Specifikace Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 135 Kč

Pokud někdo věří reklamě, je prý pro naše zvířata dost dobré jen to nejlepší. Realita vypadá jinak: chutné krmivo pro psy a kočky se vyrábí v čarodějné kuchyni z všeho možného, vylepšeného aromatickými látkami a látkami, zlepšujícími chuť a vůni. Kromě odpadu se do misek našich miláčků dostávají i kaly z odpadních vod, bakterie a plísně Zvířata trpí a mohou onemocnět. A nejen zvířata, ale i člověk, když je požije. šokující skutečnosti, perfektní rešerše reklama a pravda při výrobě krmiv. (černá kniha o krmivech » ... a dál?

Produkt Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata

Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata - parametry

Název produktu: Grimm H. U.: Kočky by kupovaly myši - Černá kniha o krmivech pro zvířata
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 135 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

VÍTE: ? Který světoznámý výrobce krmiv pro psy a kočky přidává do krmiva KALY Z ČIŠTIČEK ODPADNÍCH VOD ?   Které krmivo obsahuje ČÁSTI ZVÍŘECÍCH MRTVÝCH TĚL ?   Proč psy a kočky trpí lidskými chorobami jako ALERGIE, CUKROVKA, RAKOVINA, atd. ?  

Chcete vědět více? OBJEDNEJTE A PŘEČTĚTE si tuto knihu. NENECHTE už svého domácí mazlíčka požírat kaly a mrtvá zvířata.

 

DORUČENÍ ČESKOU POŠTOU ZA 39 KČ !!

 

Nemoci z krmiv - Kniha „Kočky by kupovaly myši“ s podtitulem „Černá kniha o krmivech“ je čtení pro ty, kterým záleží na zdraví našich psů a koček, a na zdraví lidí, kteří konzumují maso zvířat krmených „moderní výživou“. Jen to nejlepší - Mnozí věří reklamě, že pro naše zvířata je dost dobré jen to nejlepší. Realita vypadá jinak. Chutné krmivo pro zvířata se vyrábí efektivně. Dost dobré je leccos, také kaly z čističek vody. Plísně a éčka - Kromě odpadu se do krmiv dostávají i bakterie a plísně. Aby krmiva zvířata jedla, jsou vylepšena o látky zlepšující chuť a vůni (éčka). Jsme blíže možným příčinám nemocí našich psů a koček. Dobrý marketink - Dozvíme se jak se dělá dobrý marketink u Whiskas, Hills nebo Puriny, jak pořídit suroviny pro krmiva a dostat za ně zaplaceno, anebo jak pečovat o vztahy s veterináři (také se studenty a profesory). Kniha u soudu - Nejen díky názvu knihy, údajně parazitujícímu na reklamním sloganu „Kočky by kupovaly Whiskas“, ale i díky obsahu údajně poškozujícímu dobré jméno výrobců krmiv, bylo vydání knihy soudně pozastaveno. Mediální kampaň - Výsledkem žaloby byla mediální kampaň, která knihu zviditelnila. Výrobci krmiv svoji žalobu proti vydání knihy prohráli. V roce 2007 byla kniha v Německu (zde působí autor) vydána. A byl to trhák. Agromafie a lobby - Dozvědět se v knize můžeme také co je to agromafie, anebo co všechno umí za peníze zařídit lobby >> šokující skutečnosti. Dozvíme se „Jak to chodí“ a získáme informace, které se hodí. Reklama & Pravda – Líbivé reklamy na zdravější život, lesklou srst nebo pevnější hovínka. Sami pak lépe posoudíme co je reklama a co pravda. Pro volbu krmení se po přečtení knihy budeme snadněji rozhodovat. Oba poraženi – Doslov autora knihy >> Šokující fakta, přesně ověřená až do detailu: reklama a pravda v krmivářském průmyslu – poraženými jsou zvíře i člověk.

 

 

Vyjádření nezávislých médií

Brilantně rešeršovaná kniha o krmivářském průmyslu. Line von Billerbeck, Deutschlandradio Kultur Tato černá kniha je pro branži skutečně silnou kávou a její autor Grimm není jen tak někdo. Už léta se publicisticky zabývá stravovacími návyky a produkcí potravinářského průmyslu, od bio-produktů až po éčka. Jeho knihy se staly bestsellery. Thomas Ludwig, Handelsblatt Kdyby naši čtyřnozí přátelé uměli číst, tak by určitě vystrčily drápky nebo zuřivě štěkali. Neboť to, co Hans-Ulrich Grimm v knize „Kočky by kupovali myši“ popsal, naplňuje skutkovou podstatu mučení. Stern (časopis Hvězda) Mistrovský výkon investigativního žurnalismu. kritische-tiermedizin.de Kniha „Kočky by kupovali myši - Čern


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.