Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu

Učebnice/Odborná literatura

Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu

Hodnocení: 1x
  • 4

Elektrotechnické tabulky pro školu - Gregor Haberle. Český překlad 20. německého vydání úspěšného a na školách i v provozech oblíbeného tabulkového souhrnu základních elektrotechnických informací přináší výběr nejdůležitějších vzorců, schémat a tabulek potřebných pro studium na elektrotechnicky zaměřených školách i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu koupíte i tady

Specifikace Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 562 Kč

Český překlad 20. německého vydání úspěšného a na školách i v provozech oblíbeného tabulkového souhrnu základních elektrotechnických informací přináší výběr nejdůležitějších vzorců, schémat a tabulek potřebných pro studium na elektrotechnicky zaměřených školách i pro praktickou činnost v elektroprovozech a dílnách. Údaje jsou rozděleny do osmi oddílů od základů matematiky a fyziky, měření a ekonomiky přes digitální a výpočetní techniku, regulaci a řízení až po elektrické stroje, zařízení, elektroinstalace, » ... a dál?

Produkt Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu

Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu - parametry

Název produktu: Gregor Haberle: Elektrotechnické tabulky pro školu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 562 Kč
Maximální cena: 940 Kč
Ušetríte až: 378 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Elektrotechnické tabulky pro školu - Gregor Haberle. Český překlad 20. německého vydání úspěšného a na školách i v provozech oblíbeného tabulkového souhrnu základních elektrotechnických informací přináší výběr nejdůležitějších vzorců, schémat a tabulek potřebných pro studium na elektrotechnicky zaměřených školách i pro praktickou činnost v elektroprovozech a dílnách. Údaje jsou rozděleny do osmi oddílů od základů matematiky a fyziky, měření a ekonomiky přes digitální a výpočetní techniku, regulaci a řízení až po elektrické stroje, zařízení, elektroinstalace, spojovací techniku, elektromateriály, ochranu životního prostředí v elektrotechnice. V posledním oddílu jsou soustředěny organizační, právní a ekonomické základy pro činnost elektrotechnického podniku, včetně certifikace a nejdůležitějších norem a předpisů. Na konci knihy je zařazen několikastránkový glosář základních odborných termínů a anglicko-německo-český slovníček nejdůležitějších odborných termínů z oblasti elektrotechniky. Přes sbližování norem v rámci EU byly pro české vydání některé odlišné německé normy a nařízení nahrazeny platnými ČSN a dalšími předpisy. Elektrotechnické tabulky pro školu - Gregor Haberle od nakladatelství v kategorii Knihy | | | | Elektrotechnika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Elektrotechnické tabulky obsahují velké množství údajů nepostradatelných při výuce na odborných středních školách i v praxi. Jsou překladem 21. vydání, doplněným a upraveným potřebným způsobem v těch oddílech, kde se české předpisy a technické normy dosud liší od předpisů a ustanovení platných v SRN a EU. Při velkém množství shrnutých informací je v tabulkách kladen důraz hlavně na přehlednost a srozumitelnost. Autor : Gregor Haberle, Druh sortimentu : Kniha, Elektrotechnické tabulky pro školu, Jazyk : Čeština, Počet stran : 458


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.