Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování?

Učebnice/Odborná literatura

Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování?

Hodnocení: 1x
  • 4

Hrozí nám globální oteplování? – Průvodce inteligentního laika džunglí veřejné debaty - Greg Craven. Kniha se zabývá jedním z nejožehavějších problémů současnosti, který může mít dalekosáhlé následky pro budoucnost Země: změnou klimatu způsobenou lidskou činností. Nabízí jednoduché metody, jež čtenáři pomohou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hrozí nám globální otep..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování? koupíte i tady

Specifikace Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování?

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 173 Kč

Kniha se zabývá jedním z nejožehavějších problémů současnosti, který může mít dalekosáhlé následky pro budoucnost Země: změnou klimatu způsobenou lidskou činností. Nabízí jednoduché metody, jež čtenář ... a dál?

Produkt Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování?

Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování? - parametry

Název produktu: Greg Craven: Hrozí nám globální oteplování?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 173 Kč
Maximální cena: 280 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hrozí nám globální oteplování? – Průvodce inteligentního laika džunglí veřejné debaty - Greg Craven. Kniha se zabývá jedním z nejožehavějších problémů současnosti, který může mít dalekosáhlé následky pro budoucnost Země: změnou klimatu způsobenou lidskou činností. Nabízí jednoduché metody, jež čtenáři pomohou zorientovat se ve spleti protichůdných tvrzení přicházejících z médií. Dává praktický návod, jak i bez odborných znalostí porozumět klimatologickým, ekonomickým a bezpečnostním tématům nynější vědecké i veřejné diskuse. Autor je středoškolský učitel, má proto nejlepší předpoklady podat složité téma přístupnou a zábavnou formou. Vede čtenáře k formování vlastního postoje k věci, nezastírá však své stanovisko, ke kterému se dopracoval pečlivým studiem dostupných informací. Jestli jste na tom jako většina lidí, máte už tahanic okolo globálního oteplování plné zuby. Zdá se, že je jednodušší nechat obě strany, ať si to vyříkají, a počkat, až se vše vyjasní. Ale co když nemáme dost času na to, abychom zjistili, kdo má pravdu?V knize Hrozí nám globální oteplování? nám Greg Craven předkládá nástroje, které nám pomůžou, aniž bychom se museli předem rozhodnout, která strana má pravdu. Nezaměřuje se na to, co si myslet o globálním oteplování, ale jak o něm přemýšlet, abychom došli k vlastnímu závěru a nemuseli jen poslouchat, co tvrdí ostatní.Pravda je, že ať věříme čemukoli, můžeme se mýlit. Takže jaký omyl byste riskovali raději: potenciální poškození ekonomiky podle skeptiků, anebo otřesy, kterými nás straší aktivisté? Které riziko je přijatelnější: riziko jednání, anebo nečinnosti? Rozhodnutí je na vás a tato kniha vám pomůže k němu dospět. Hrozí nám globální oteplování? – Průvodce inteligentního laika džunglí veřejné debaty - Greg Craven od nakladatelství Prostor v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.